Prostřeno!: Roztomilý František se nakonec ukáže jako největší taktik!

Druhý hostitel je vyučený kuchař-číšník, nikdy ale profesionálně nevařil. Přesto překvapí, co všechno o jídle Franta neví a s čím se musí poradit na internetu.

František bydlí se svou přítelkyní v Třemošné u Plzně, rád by se ale v budoucnu přestěhoval do Prahy, kde přes týden působí jako vedoucí úseku ovoce a zeleniny v supermarketu. Hosté jdou k mladému hostiteli trochu s obavami, čeká je malý byt v retro stylu po babičce Fandovy přítelkyně, u stolu je málo místa a je nutné s prostorem improvizovat. Tak trochu retro bude i Františkův jídelníček. Úterní hostitel se předvede jako dost nervózní popleta a překvapí, že vyučený číšník má poněkud zapatlané sklenice a špatně založené příbory. A Frantovo jídlo bude tak trochu bez chuti.

Podívejte se, jak František nestíhá:

Večeři zahájí vajíčkové překvapení, což jsou známá plněná vejce, ta ale ještě doplní úkol týdne – vepřové na pivu. Hosté budou poněkud zmateni, na talíři je docela zmatek. Jako polévku podává František květákový krém, který ozdobí netradičně paprikou. Na krému musí docela ručně zamakat – chybí mu totiž mixér. Franta nejvíc spoléhá na své výpečky se špenátem a bramborovým a houskovým knedlíkem. Ten houskový se mu moc nepovedl, hosté ale chválí knedlík bramborový. Jenže… Přizná se kuchař, že tenhle knedlík pro jistotu koupil? Komu to vrtá v hlavě a Frantu podezírá?

Bramborový knedlík František raději koupil

Jako poslední spolustolovníci ochutnají pečené tvarohové řezy, ale s jakým výsledkem? Tradiční moučník s polevou nestihl v lednici dostatečně ztuhnout. A na zábavu je nechá kuchař sám, má pořád plné ruce práce v kuchyni, takže batikované tričko nestíhá…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.