Prostřeno!: Sandra zažívá díky svému příjmení úsměvné situace

Pradlena Sandra (31) je šikovná kuchařka a v příjemném prostředí nového domu uspořádá pohodový večer s dobrým jídlem.

Vdaná maminka osmileté dcery své hosty pozve do krásného domu, kde rodina nežije moc dlouho. Kuchyni má třetí hostitelka parádní. Sandra je pradlena, a protože je pro ni čisté, voňavé a pečlivě vyskládané prádlo vášní, práce ji baví. Sandra je celkem veselá kopa a v kuchyni si ví rady. Má i hezky prostřený stůl s kytičkou, což je po včerejšku příjemná změna.

Podívejte se, co Sandra zažila díky svému příjmení:

I když občas přijdou s Eliškou oblečené ve stejném módu, tak úplně si spolu dámy nesednou. A protože nomen omen, Sandře s příjmením Trávová Veselá připadá Eliška moc vážná. Je to taková Eliščina odtažitá hra? Hostitelka začíná mít dokonce podezření, že od včerejška začíná taktizovat i paní Matilda. A dnešek ji v tom utvrdí, protože Matilda z nějakého důvodu nejí hovězí maso, ze kterého bude nejen vývar, ale i hlavní chod.

Podívejte se, jak se host baví během zábavy:

Svým „hovězím na smetaně“ Sandra soupeře trochu zmate, protože je to vlastně svíčková. Spolustolovníci mají aspoň nad čím přemýšlet. Ke svíčkové bude karlovarský knedlík, který se hostitelce krásně povede, ostatně jako celá večeře. Přesto – vývar by prý mohl trochu silnější, v předkrmovém salátu s hruškami a nivou by třeba Radek radši ochutnal kozí sýr, ten ale nemá Sandra ráda. A jako dezert udělá buchtičky se šodó, na které si uhněte vlastní těsto. Buchtičky jsou takové, jaké mají být, prostě vzpomínka na dětství, to se ale právě nezdá paní Matildě…

Podívejte se na ohlasy na dezert:

Jako zábavu si veselá Sandra zvolí osvědčené helium, které spolustolovníky většinou spolehlivě rozesměje, uprostřed týdne dokonce i rozezpívá.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.