Prostřeno!: Skončí Hančino srdce u Tomáše?

Kde skončí srdce atraktivní šikulky Hanky (43)? Patří jí finále a k tomu slaví narozeniny!

V Olomouci také bydlí poslední hostitelka Hanka, na jejíž bydlení a vaření jsou všichni zvědaví. Předpokládají, že jako dvojnásobná maminka bude i zkušená kuchařka. Jenže Hanka připouští, že ve své krásné kuchyni moc času netráví. Radši je venku nejen na své rozlehlé terase, ale hlavně v přírodě, protože miluje adrenalin, sport a všemožné aktivity, které pěstuje i se svými syny. A to je i částečné vysvětlení, proč tak atraktivní žena nemá několik let po rozchodu s otcem svých dětí dalšího partnera; ne každý muž přijme cizí děti a míní se s nimi o partnerku dělit. Přestože hostitelka trošku nestíhá, zvládne i barevné pusinky jako úkol týdne.

Podívejte se na exkluzivní video, proč je Hanka sama:

Většině kolegů moc chutnají předkrmová restovaná drůbeží játra na víně s cibulkou, podávaná s rajčátkem a rukolou, která jsou prý díky obalení v mouce krásně křupavá. Sama Hanka to ale s moukou jinak nepřehání, protože drží ketodietu, ale v pátek udělá výjimku. Bez mouky se ale obejde její čočková polévka po toskánsku, kde je na rozdíl od naší čočkovky i kořenová zelenina a protlak.

Podívejte se, jak Hanka připravuje játra:

Do moderní kuchyně míří kachní prsíčka, dýňové pyré a glazovaná šalotka. Vykostit prsa a naporcovat dýni je trošku fuška, a ještě je třeba dodělat čokoládový fondán s vanilkovou zmrzlinou přelitý malinovým coulis. Kluci trochu tápou ohledně posledního chodu, ale celkem si pochutnají. Od kachny čekala Marcela i Lenka asi něco jiného, klasičtějšího a jídlo je studenější, než by mělo být. Jako zábavu si Hanka připravila míchání koktejlů, Karla to moc nebaví, ale možná je v tom už také něco taktiky, protože večeře vrcholí a finále se blíží. Co najdou hosté pod poklicemi? A najde někdo lásku?

Podívejte se na Hanky medailonek:

Milí osamělí diváci, jestli se vám líbil některý z moravských soutěžících, určitě se neostýchejte a ozvěte se!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.