Seriály a filmy

8. července 2021 19:00

Aneta Gretzová

Prostřeno!: Skončí Hančino srdce u Tomáše?

Kde skončí srdce atraktivní šikulky Hanky (43)? Patří jí finále a k tomu slaví narozeniny!

V Olomouci také bydlí poslední hostitelka Hanka, na jejíž bydlení a vaření jsou všichni zvědaví. Předpokládají, že jako dvojnásobná maminka bude i zkušená kuchařka. Jenže Hanka připouští, že ve své krásné kuchyni moc času netráví. Radši je venku nejen na své rozlehlé terase, ale hlavně v přírodě, protože miluje adrenalin, sport a všemožné aktivity, které pěstuje i se svými syny. A to je i částečné vysvětlení, proč tak atraktivní žena nemá několik let po rozchodu s otcem svých dětí dalšího partnera; ne každý muž přijme cizí děti a míní se s nimi o partnerku dělit. Přestože hostitelka trošku nestíhá, zvládne i barevné pusinky jako úkol týdne.

Podívejte se na exkluzivní video, proč je Hanka sama:

Většině kolegů moc chutnají předkrmová restovaná drůbeží játra na víně s cibulkou, podávaná s rajčátkem a rukolou, která jsou prý díky obalení v mouce krásně křupavá. Sama Hanka to ale s moukou jinak nepřehání, protože drží ketodietu, ale v pátek udělá výjimku. Bez mouky se ale obejde její čočková polévka po toskánsku, kde je na rozdíl od naší čočkovky i kořenová zelenina a protlak.

Podívejte se, jak Hanka připravuje játra:

Do moderní kuchyně míří kachní prsíčka, dýňové pyré a glazovaná šalotka. Vykostit prsa a naporcovat dýni je trošku fuška a ještě je třeba dodělat čokoládový fondán s vanilkovou zmrzlinou přelitý malinovým coulis. Kluci trochu tápou ohledně posledního chodu, ale celkem si pochutnají. Od kachny čekala Marcela i Lenka asi něco jiného, klasičtějšího a jídlo je studenější, než by mělo být. Jako zábavu si Hanka připravila míchání koktejlů, Karla to moc nebaví, ale možná je v tom už také něco taktiky, protože večeře vrcholí a finále se blíží. Co najdou hosté pod poklicemi? A najde někdo lásku?

Podívejte se na Hančin medailonek:

Milí osamělí diváci, jestli se vám líbil některý z moravských soutěžících, určitě se neostýchejte a ozvěte se!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17:50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.