Prostřeno! Sváťa je před závody zvyklý zkonzumovat až kilo masa denně

Svatopluk (34) je kulturista a osobní trenér, který předvede, že posiluje i s přítelkyní nad hlavou. Zvedačky mu nedělají problém…

REPRÍZA Sváťa je sice jediným mužem týdne, zato ale nepřehlédnutelným. Před soutěží je to hora svalů, jak uvidíme na přiložených fotkách, které druhý hostitel vezme do bytu kamaráda, kde bude vařit. Mužný hostitel je totiž fitness trenér a kulturista, který sport a trénink miluje a pěstuje od dětství, konkrétně prý už od sedmi let. K tomu potřebuje hodně živočišných proteinů, před závodem zkonzumuje až kilogram masa denně a jeho strava je potom prý hodně jednotvárná – samé kuře, rýže a piksly potravních doplňků.

Podívejte se, jak vypadá Sváťa na závodech:

Je jasné, že taková dieta se od té včerejší zásadně liší. Něco ale má s Evinou stravou přece jen společného – i ve Sváťově jídle bývá hodně zeleniny. Vaření ho baví, často si chystá jídlo do krabiček; je to nutnost, aby měl vše potřebné u sebe. Rád připravuje maso, ryby a zeleninu. Maso v úterý udělá i pro své hosty. Podávat se budou pořádné steaky z pravé svíčkové, z čehož není nadšená Nikol, ta totiž hovězí nemusí. Eva maso nejedla už roky. Jak to provede tentokrát? Ochutná steak, nebo k minutce jen přičichne? Asi dostane víc přílohy, což je batátové pyré. A určitě ji nezarmoutí ani dobrý brokolicový krém s parmazánem – vůbec nás čeká týden krémových polévek.

Podívejte se, jak vypadá Sváťův režim:

Na předkrm je tepelně upravené avokádo s vejcem a proteiny budou i ve sladké tečce – lívancích s čerstvým ovocem. Jen aby se děvčatům líbila zábava... Sváťa si z holek nejdřív vystřelí a trochu je postraší, pak je ale v duchu své profese chvíli potrénuje ve výdrži. Jednoduchý cvik jim dá celkem zabrat. Kdo se předvede v nejlepší kondici?

Dívejte se v 17.40 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.