Prostřeno!: Táňa zhubla díky ketonové dietě

Podnikatelka Táňa (58) má široký záběr a zdravý životní styl a vlastní recepty mají v jejím životě nezastupitelné místo.

Nejstarší hostitelka potravinářství vystudovala, ale věnovala se třeba dermatologii a kosmetice. Na svůj věk vypadá paní Táňa moc dobře a zdá se, že i jí se sázka na zdravou stravu vyplatila. Stihne toho hodně, kromě zájmu o výživu a životní styl podniká a sbírá starožitnosti. Prostírá v domě, kde žila přes dvacet let a dnes tu má své profesionální zázemí a část domu také pronajímá. Vlastní bydlení s druhým manželem mají v rekonstrukci a ve zdejší selské jizbě je útulno, na úvod se stylově podává chléb a sůl.

Podívejte se, jak je obtížné péct bez čichu:

Táňa se dost naběhá do příkrých schodů, které vedou do kuchyně, kde vaří čtvrteční večeři. Pomohou jí spolustolovníci? Zkušená hostitelka ráda připravuje jídla, která tvoří podle vlastní fantazie a z čerstvých surovin. I ona prožila období, kdy po úraze přibrala a chtěla zhubnout. Nakonec se jí to podařilo díky ketonové dietě a nyní je sama se sebou spokojená. Je to výsledek stravy s převahou živočišných bílkovin a doprovodné zeleniny. Táňa připraví menu, na kterém by si mohl pochutnat i trenér Sváťa, protože kuřecí miluje a výživa s minimem cukrů a škrobů by mu mohla být blízká.

Podívejte se na video, kde Táňa popisuje, jak zhubla:

Na hlavní chod je kuřátko z domácího chovu s celerovou rýží, maso bude i v nevšedním předkrmu – granátovém želé s lososem a kváskovou bagetou. Polévka je dýňová, ale navíc s fazolkami a ozdobená sedmikráskami, i když na jedlé kytičky se Svatopluk tváří poněkud nedůvěřivě. Paní Táňa má zajímavé nápady, některé názvy chodů vzbudí u soupeřů otazníky, ty pak hostitelka ochotně vysvětlí. Ne všem ale všechno chutná, a kdyby snad přece jen měl někdo na někoho pifku, tak se může odreagovat během rustikální zábavy při zatloukání hřebíků.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.