Seriály a filmy

12. listopadu 2019 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Těhotné Sabině se udělá zle

Barmanka Petra (38) má krásný byt a hosté se u ní pomějí. Nejprve se ale jde na střelnici, kde se těhotné Sabině udělá zle.

I druhá hostitelka pracuje v pohostinství. Petra je barmanka, která také s chutí peče a vaří, peče dokonce tak ráda, že by si přála, aby její sladká tečka dopadla ještě lépe než ta včerejší u Klárky. Ale její večírek začne výbušně, na střelnici. Bude to trefa do černého? Petra totiž prý kdysi žila docela divoce, nevyhýbala se adrenalinu, ale přestože je stále velmi aktivní, s dětmi se zklidnila. Pánové se dobře pobaví, všestranná Klára opět v soutěži zaboduje, zato budoucí mamince, citlivé Sabině, a hlavně asi děťátku to na střelnici vůbec nedělá dobře. Naštěstí pak u hostitelky v jejím prostorném bytě v Mikulově to byla oáza pohody.

Podívejte se, co se stalo na střelnici:

Hladové soupeře uvítaly krémové barvy, vzdušné místnosti a vkusně prostřený stůl. Petra podávala výborný uvítací drink a předkrm hosty nadchl. Žampiony plněné mletým masem hýřily chutěmi, ale i chřestový krém s osmaženými hlavičkami zeleného chřestu soupeře potěšil. Polévka moc nechutnala Davidovi, jenže toho už soupeři trochu podezírají, že začíná hrát a taktizovat.

Podívejte se, jak Petra připravuje polévku:

Všichni se těšili na kuřecí rolky s pečenými bramborami a lehkým salátkem, ty měly dvojí náplň, každý si proto vybral tu svou, i když maso bylo přes hostitelčinu snahu i množství slaniny trochu vysušené. S dezertem si Petra vyhrála, byl pěkný na pohled, rafinovaně poskládaný a úměrně tomu i báječný.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.