Prostřeno!: Tomáš by nejraději zůstal u rodičů i s novou přítelkyní

Osamělý sympaťák Tomáš (28) v kuchyni zaválel. Knedlík byl sice kupovaný, ale svíčková výborná a k tomu střelba ze vzduchovky.

Druhý hostitel asi moc zkušeností s ženami nemá, poslední půlroční známost měl někdy před pěti lety a stále bydlí v domě s rodiči a se sestrou. A pořád spí ve svém malém dětském pokoji, kde se za ta léta nic nezměnilo. Tomáš by doma i dál rád zůstal a do stavení si přivedl nějaké sympatické děvče.

Podívejte se na Tomášův medailonek:

Je to vyučený kuchař, i když se této profesi nevěnoval a nevěnuje, asi si bude s přípravou večeře vědět rady. Tomáš má rád dobré jídlo a českou kuchyni, takže třeba Hanka, která volala po nějaké lehčí a zdravější variantě, se jí v úterý určitě nedočká.

Podívejte se, jak se pánové radí ohledně holek:

Hanka je kočka a Tomášovi se líbí, ale je mezi nimi velký věkový rozdíl a ani zájmy nemají podobné. Navíc by aktivní Hanka Tomáše pěkně proháněla. A co si pro své hosty v kuchyni, kde to hostitel dobře zná, připravil? Je to celerová a česneková pomazánka s bagetou. Kdo se bál celeru, je příjemně překvapen, protože součástí pomazánky jsou také brambory a strouhaný kabanos.

Podívejte se, jak Tomáš dělá předkrm:

Hovězí vývar s nudličkami a játrovými knedlíčky připravil hostitel podle babiččiny rady a je prý luxusní. Svíčková se šlehačkou a brusinkami se prý Tomášovi také velmi povedla. Projde hostiteli, že i on podává k tak výtečné krmi kupovaný knedlík? To se v pořadu moc často nevidí… Dezert smetanové želé navozuje v Hance pocit lehkosti, ale je to pořádná porce sladkého, hotová kalorická bomba. Za zábavou se půjde střílet ven. Ze vzduchovky. Komu dá Tomáš svoje srdíčko? Osmělí se a předá ho Hance dnes nebo až zítra?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.