Seriály a filmy

7. dubna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Prostřeno! u Zuzany bude nabité folklórem od začátku až do konce

Zuzana je hrdá na svůj region a ve čtvrtečním Prostřeno! to všem patřičně ukáže.

Čtvrteční hostitelka Zuzana přivítá soutěžící v obci Vracov na jižní Moravě. Tato vesnice se nachází v oblasti Slovácka, které je vyhlášené svým bohatým folklórních životem a dodržováním lidových tradic. Jinak tomu nebude ani u Zuzky doma, kde se hosté mohou těšit na večer plný místní kuchyně a folklorních zážitků.

Zuzana svou vášeň pro tradice bere velmi vážně, a proto si na sebe už při vaření oblékne kroj – tedy alespoň jeho pracovní verzi. A aby neudělala ostudu, nasadí na sebe před příchodem hostů dokonce druhou, více sváteční verzi kroje. Přivítání tak může proběhnout stylově a jak jinak než se štamprlí domácí pálenky v ruce.

Zuzana přichystá rovnou dva druhy zábavy

Největší trhák večera však přichází v moment zábavy, která se v Zuzanině podání skládá ze dvou částí! Hosté nejprve objeví krásu podzemních sklípků, ve kterých dostanou příležitost okoštovat zdejší lahodné víno, a potom na ně čeká ještě jedno velké překvapení. Zuzana si totiž na pomoc s kulturní vložkou přivede nejen cimbálovou kapelu, ale také celý soubor Koňadra, jehož je součástí. Krásný zpěv Zuzany a jejích kamarádek všechny okouzlí a především Michaela nebude šetřit slovy chvály. „Já jsem byla v šoku. Když jsem tam viděla ty děvčice v těch krojích, tak musím říct, že mě to úplně dojalo.“

Podívejte se na folklorní vystoupení v podání Zuzany a souboru Koňadra:

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.