Prostřeno!: Uvaří úspěšná bloggerka

REPRÍZA Středa bude patřit půvabné Slovence, která nebude vařit doma, ale v bytě kamarádky, která ji do soutěže přihlásila.

Nikoleta vystudovala jaderné inženýrství, ale jadernou fyzikou se neživí, zatím ji baví její úspěšný blog. Hosty zajímá, zda se tím lze uživit? Ovšem hostitelka je všestranná kurážná bytost, také se pokoušela získat korunku miss. Svou účast v Prostřeno! prý bere jako sociální experiment. A takový i její večer bude, protože Nikoleta může někoho i provokovat. Určitě to platí o Katce, která si myslí, že člověk s tak omezenými stravovacími návyky, který soupeřovo jídlo ani neochutná, nemá v kulinářské soutěži co dělat. Je to v pořadu často frekventované téma a lidé na to mají různé názory. Tyhle dvě holky se prostě nemusejí a pražská parta se začíná dělit.

Nikoleta mluví o svých problémech se stravováním:

Nikoleta naplánovala lehké a poněkud záhadné menu: na úvod bude tatarák – samozřejmě bez masa, jen z lilku a hodně česneku. A hned potom na soupeře čeká aktivní zábava – lekce crossfitu na čerstvém vzduchu. Teprve až po zvedání činek přijde na řadu brokolicová polévka, hustá jako kaše. Co ale vypadá báječně, to je losos s tropickým nádechem, přílohou je totiž salát s avokádem, mangem a opečenými slunečnicovými semínky. Během večeře se hostitelka přizná i k tomu, že ve stravě bojovala s extrémy a poruchami příjmu potravy. Jediný pečený dort týdne z kakaa a kokosu není sladký, proto nenadchne Veroniku, ale nechutná moc ani ostatním. Hostitelka je ale se svým výkonem spokojená, prý to zvládla tak, jak si předsevzala…

Podívejte se, jaký dezert bez cukru připraví:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.