Prostřeno!: Večer u Báry bude mít erotický náboj

Barbora (29), vdaná maminka na mateřské dovolené, hosty pozve do svého panelákového „bytečku lásky“. Poslední večeře má díky ní erotický náboj…

Poslední hostitelka z Velešína nepodcení finále hned od první chvíle. Už přivítání s pozitivní a upravenou Bárou je pro hosty příjemné, srdečné a nenucené. A byt úplně nadchne Nikolu, ale není sama, kdo se cítí v dotaženém, vzdušném a naklizeném bytě příjemně. Vdaná maminka na mateřské není žádná šedá myška a už vůbec ne puťka domácí. S vařením to prý doma sice nijak nepřehání, ale plotny se nebojí. Zato má ráda upíry, vášnivě skládá puzzle, baví ji četba erotické literatury a přiznává, že má ráda sex. S manželem.

Podívejte se, jak Nikola nevhodně urazila Ivanu:

Pro své hosty připraví jednoduchý, ale osvědčený předkrm ze žlutého melounu a sušené španělské šunky. Mezinárodní pochoutku doprovodí jihočeské kapří škvarky, za kterými se ale Bára naběhala skoro jako pohádková Maruška. Sehnat kapra v jižních Čechách totiž není vůbec jednoduché, nakonec hostitelka musela zajet až do krajského města. Také uvaří hovězí vývar, který návštěvě chutná, protože je horký, i když je v něm polévkové koření, mražená zelenina nebo třeba kupované nudle.

Podívejte se na reakce na pepřovou omáčku:

Nakonec bude i panenka, na kterou se chvíli čeká, ale hostitelka si s tím poradí. Přílohou jsou doma vypěstované zelené fazolky podle babiččina receptu a kupované americké brambory. Bude to někomu vadit? Výhrady snad byly k pepřové omáčce, se kterou byla paradoxně sama Bára naopak spokojená, stejně jako se svou pečenou vlhkou buchtou „drc drc“, která se neobešla bez spousty lechtivých žertíků. A potěšila…

Buchta drc drc je podle Báry prý lepší než orchasmus:

Zvítězí v pátek dobré jídlo, nebo taktika? Některá z žen, nebo jediný hostitel? Co se bude u stolu ve finále řešit?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.