Prostřeno!: Večeře v divočině! Sára pozve hosty na chatku s kadibudkou

REPRÍZA Sára (23) pozve své hosty do divočiny na starou přírodní chatu bez elektřiny a s kadibudkou. Soupeři jsou v šoku…

Třetí a nejmladší hostitelka prý intrikovat nebude, snad jen kdyby jídlo nešlo téměř pozřít, ale stejně prý nedá méně než čtyři body. Tak uvidíme… Sára, která se věnuje přírodní kosmetice a žije ve sdíleném bytě v Brně, už se několikrát stěhovala. Soupeře pozve na chatu, která už hodně pamatuje. Veselá a kamarádská Sára, podle Radka trochu free a do větru, opravdu asi ráda prožívá něco nového, nebojí se neznámého, má smysl pro dobrodružství. A odvaha jí nechybí… Najdou hosté, kteří se sešli u křoví, Sářinu chatičku s kadibudkou? K cíli museli vystoupat do kopce. V kuchyni vládnou poměrně polní podmínky.

Podívejte se, v jakých podmínkách Sára vaří:

Kromě nevšedního prostředí čeká návštěvu zahraniční menu i zvěřina s domácím knedlíkem na hlavní chod. Spolustolovníci jsou z chatičky zprvu v šoku, hlavně ze suchého záchodu. Ciabatta s pestem z medvědího česneku, jak bylo původně v úmyslu, domácí není, navíc se skoro překrývá s úkolem týdne, na ten ale Sára stejně zapomněla. Studená španělská polévka gazpacho se bohužel nepovedla, je prý přesolená a je v ní příliš česneku i cibule. Jsou zklamaní hosté i Sára, která si podle Lenky až pozdě uvědomila, že vybrala pokrmy, které nechutnají každému.

Podívejte se na příchod v lesem:

Nasytí se aspoň zvěřinovým ragú s knedlíkem? Hlavní chod je naštěstí výborný, povedl se, jenže Lenka zvěřinu nejí. A po ukázce výroby Sářiny přírodní kosmetiky následuje zdravý dezert – poněkud bez chuti. A kdo se zde postará o tu horu nádobí? To prý až maminčina myčka…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.