Prostřeno! Vyučená prodavačka našla lásku v Německu

Michaela (32) lásku našla v Německu, nesnáší faleš a výhrou by odměnila manžela i syna.

Michaela se vyučila jako prodavačka a také se tomuto oboru sedm let věnovala. Poté se však odstěhovala do Německa, kde začala pracovat jako výpomoc v kuchyni. Pak si našla vysněnou práci jako asistentka při prodeji nemovitostí. S manželem se potkala v Německu v práci, je Němec. Mají spolu dvouletého syna a žijí v prostorném domě se zahradou, kde mají dva rotvajlery.

Podívejte se, jak si Míša poradí s úkolem týdne:

Do pořadu se Michaela přihlásila sama, protože by ráda získala nové zkušenosti a poznala nové lidi a chutě. Těší se na dobrou zábavu, ve kterou doufá po celý týden. Pokud by vyhrála, tak by koupila něco synovi a manželovi, zbytek by investovala. Nemá ráda ostrá jídla, a to se odrazí také v jejím menu. Tortillové jednohubky, pórkový krém s krutony, panenka se šťouchanými bramborami a pažitkovým přelivem. Nebude to na ostatní soutěžící moc velká nuda?

Podívejte se, koho soutěžící považují za taktika:

A co kreativní zábava, zaujme, nebo už budou mít hosté všech uměleckých zábav v tomto týdnu dost? A přiznají se během pokliček ti, kdo taktizovali? Jak celý týden dopadne? Vyhraje dobré jídlo, nebo zvítězí jiné pohnutky? Napínavé to bude až do konce!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.