Prostřeno!: Zámožný Radim má zámek jako chatu!

Ředitel ropné společnosti Radim (54) připraví soupeřům kreolskou kuchyni v luxusním starobylém sídle. Bude hostům chutnat, nebo nezavřou pusu úžasem?

To nejlepší nakonec? Poslední večer bude v režii manažera ropné společnosti Radima, který žije napůl v Americe a napůl v Čechách. Má za sebou bohatý život, o který se dnes podělí. Hosty pozve na svoji „chatu“, což je ovšem starodávné venkovské sídlo v Zákupech. I u Radima je to jako na zámku. Gobelíny, starožitnosti, spousta prostoru a luxusní koupelny, dokonce i jedna kostra na schodišti do sklepa. Ale také moderní pracovna v patře, odkud Radim řídí svoji společnost, když je v Čechách. Co na to řeknou hosté? Jak se budou u Radima cítit? Poslední hostitel jídlu rozumí a do pořadu se přihlásil sám.

Podívejte se, jak to vypadá v Radimově chatě:

U vaření rád relaxuje a také umí ocenit chutné, vybrané, ale i poctivé domácké jídlo. Menu připraví cizokrajné. Bude se podávat neworleanská kreolská kuchyně. A stolovat se bude v bývalé kapli, kde už nepůjde o duchovní potravu, ale bohatou krmi z oblasti, odkud pochází Radimova manželka a kde část roku žijí. V jídelně je dokonalá akustika, Radim svým hostům dopřeje i hudbu, atmosféra je působivá, jak to ale bude s jídlem?

Radim si potrpí na kvalitní suroviny, podívejte se:

Radim vaří rád, což je vidět i na zařízení a vybavení jeho kuchyně snů. Pochutnají si však hosté na jeho kuřecí polévce gumbo, vydatném jídle z jižní Louisiany s více druhy masa a s rýží, nebo jeho krevetách v pikantní kreolské omáčce? A co další Radimovy speciality? A jak skončí tenhle pohodový týden s grandiózním finále?

Kdo to vyhraje? Zvítězí dobré jídlo, nebo taktika?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.