Prostřeno!: Zlata má v ložnici vycpané psy!

Oblíbený pořad Prostřeno! vstupuje do desátého, jubilejního roku svého vysílání. A začíná – reprízami dvou historicky prvních týdnů z roku 2010.

Nejtěžší úkol zahájit týden i celý pořad připadl na paní Zlatu. Rodačka z Ostravy, bývalá řidička autobusu, žije třicet let v paneláku ve Frýdku-Místku. Překonala vážnou nemoc a váží si každého dne. Je obětavá a přátelská, ráda peče buchty a moučníky pro manžela a svoje čtyři vnoučata.

František se cítí jako na návštěvě, na které by už víckrát být nechtěl:

Její menu je celkem obyčejné, zato její byt skrývá pár nevšedních překvapení… Účastníci se teprve poznávají, a tak zábava a hovor ještě váznou. Knedlíčková polévka bez knedlíčků mnohé zklamala a co teprve domácí nudličky, které nebyly zas až tak domácí… Ocení hosté alespoň tzv. Metrovou roládu?

Zlata má v ložnici vycpané psy:

Podívejte se, jaký má Zlatuše názor na Dimitriho:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.55.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.