Prostřeno!: Zmatky v kuchyni a dojde i na slzy

Účetní Markéta (38) do party moc nezapadla, v kuchyni zavládnou zmatky, dojde i na slzy. Vdaná dvojnásobná maminka se u plotny i u stolu pořádně zapotí…

Poslední hostitelka, hlavní účetní Markéta, pozve soupeře do bungalovu, který mladá rodina obývá čtyři roky. Dům nepůsobí dojmem, že tu Markéta s mužem bydlí už tak dlouho. Doma vaří tak napůl s manželem, kterého původně do soutěže přihlásila ona, ten to ale odmítl, tak Markéta zvedla rukavici sama. V pátek jí ale muž aspoň trochu pomůže s nákupem nebo přípravou večeře.

Podívejte se, jak se Markéta s manželem radí po telefonu:

K Markétě se netěší Zdeňka, se kterou si nepadly do noty, a včera to ještě vygradovalo – důchodkyně očekává katastrofu. Poslední hostitelka to neměla v životě lehké, dotáhla to ale až na vysokou školu, což Zdeňku překvapí, protože jí Markéta připadá dost mimo. A opravdu – v kuchyni probíhá trochu drama, kuchařce se třesou ruce, na chvilku nemůže zprovoznit mixér, vyleje se jí šlehačka na podlahu.

Podívejte se, jaký kalamita se Markétě přihodila:

Jak stres a časovou tíseň Markéta zvládne? Na jídlo se dlouho čeká, labilní hostitelka se hroutí a hosté, čekající venku na dvorku, to tuší. Caesar salát bez kuřecího masa večeři zahájí, Markéta se odvolává na recept Zdeňka Pohlreicha, ale moc s tím neuspěje. Další jídlo včetně hovězí polévky by mohlo být teplejší, spolustolovníci ale ocení výborné brambory. Markéta si myslí, že kritika soupeřů je přehnaná, a je jí to tak líto, až se v kuchyni rozpláče.

Podívejte se na reakce na psi v kuchyni:

Satisfakcí je pochvala čokoládové pěny se šlehačkou a ovocem, i když nedůvěru poněkud budí syrová vejce v receptu. Hosté by spíš uvítali změnu, nějaký pečený moučník, když Markéta prý tak ráda peče. A asi i ráda zpívá, protože u karaoke se jí hodně zvedne nálada… A jak nejen finále, ale celý olomoucký týden dopadne? Kdo to nakonec vyhraje? Dobré jídlo, nebo zvítězí jiné pohnutky? Dívejte se, protože napínavé to bude až do konce!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.