Prostřeno! První soutěžící hostům zazpívá s rouškou!

Prostřeno! je tady a s ním i další vymazlené rodinné i světové recepty. Také zajímavé životní příběhy a spousta odhalených pravd.

I když bezpečnostní podmínky stále nenahrávají standardnímu postupu během natáčení, přesto se dají o hostiteli zjistit desítky zajímavých informací. Navíc je dobré vědět, komu jde pouze o výhru a kdo se přišel pobavit a pochlubit svými kulinářskými schopnostmi. Bude na vítězství stačit česká klasika se špetkou taktiky, nebo zafunguje mezinárodní kuchyně okořeněná dostatkem sebevědomí?

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Jak si všichni amatérští kuchtíci poradí s úkolem týdne, kterým je tentokrát příprava jídla ve stylu co dům dal? Je takový úkol vůbec splnitelný a zařaditelný do menu tak, aby jej nikdo nepoznal a neodhalil dřív, než vezme ruličku do ručky? Komu se úkol týdne podaří vhodně zařadit do své nabídky a kdo snahu o jeho přípravu vzdá? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se může těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte! Navíc, natáčení stále ještě probíhá za přísných bezpečnostních podmínek. Jak ty změní atmosféru dní?

Pondělí: Šťastný smolař Pavel (28) se rozhodl, že je na čase změnit život. A právě výhra v Prostřeno! může být prvním krokem k lepším dnům.

Pavel podniká v cestovním ruchu, takže teď si užívá vynucené pauzy. Mnoho let se pere s nemocí, kvůli které byl i šikanovaný. Daří se mu postupně dávat si život dohromady a jediné, co mu po zásnubách chybí ke štěstí, je svatba a dál už jen život zalitým sluncem. Však by také výhru dal na hromádku s nápisem svatba, aby jeho velký den byl co nejkrásnější. Povede se mu zvítězit s menu, které někteří z jeho hostů nebudou umět ani přečíst? A jak se přiznají, také některá jídla z něj nikdy neochutnali? Nebude té exotiky a mezinárodní kuchyně na jeden večer až moc? Jak se popasuje Pavel s úkolem týdne? Hodí se pokrm ze zbytků k luxusnímu, prakticky michelinskému menu? A bude vedle dalších pokrmů nenápadný? Jak se Pavlovi podaří připravit ambiciózní menu pro pět hladových krků, sledujte už v pondělí!

Úterý: Student Jakub (22) se chce vrátit domů do Jižních Čech. Napomůže výhra ke splnění jeho snu?

Jakub si dálkově dodělává střední školu. K tomu pracuje a snaží se podporovat LGBT komunitu. Sám o sobě tvrdí, že je složitým člověkem, jeho menu tomu ale nenapovídá. Povede se mu zvítězit s poměrně klasickým menu, ve kterém není nic inovativního ani cizokrajného? A jak se popasuje s úkolem týdne? Také jej zajímá, jak se stihne vejít do časového intervalu, který má k dispozici. Podaří se mu jeho menu, nebo jedna chybka spustí řadu dalších omylů, které k vítěznému představení domácí kuchyně rozhodně nepovedou? Kromě toho se bude celý týden obávat, aby nedostal na talíř pikantní jídlo, nedělá mu totiž dobře. V každém případě se Jakub v životě řídí mottem, že i pád na ústa je pohybem vpřed. Upadne, nebo se mu zadaří a odnese si z celého týdne vítězný počet bodů? Sledujte úterní Prostřeno! a dozvíte se víc.

Středa: Šikovná Kateřina (26) je šťastně zadaná. Stále pozitivně naladěná a navíc milující partnerkou přihlášená. Splní očekávání na ni kladená?

O Kateřině je její partnerka přesvědčená, že její umění je v kuchyni nedostižné. A Kateřina, protože ji jen tak nic nevyvede z míry, rozhodla zkusit své štěstí. Zajímá se o bylinky, což bude vidět i na menu, které sestaví. Vonět bude krásně. Na Kateřinině stole by se neobjevila ani ryba, ani mořské plody. Nesnáší rýpaly, kteří jí u stolu dokážou pěkně zkazit chuť. Získá ve středu pozitivní naladění zlato pro Kateřinu? Sledujte také středeční Prostřeno! až do konce. A dozvíte se, jak se svým přístupem k vaření obstojí na žebříčku soutěžících tohoto týdne.

Čtvrtek: Pohodový Adrián (42) provozuje čerpací stanici. Vaření má jako velké hobby a skromně o sobě tvrdí, že je cílevědomý. Půjde si za svým a vyhraje?

Adriána osud zavál ze Slovenska až do Středočeského kraje. A žije se mu tu krásně. Přesto se nostalgie během jeho večera objeví. Servírovat bude slovenské speciality. Dokonce dezert svého dětství. Oslní své spolustolovníky, nebo ti by si raději dali klasické tiramisu? Do soutěže Adriána přihlásil kamarád, který je přesvědčený o tom, že právě Adrián skvěle vaří a že má tedy jasnou šanci na výhru. Bude tomu ale tak? A jak bude vypadat jeho úkol týdne? Povede se Adrianovi oslnit, nebo se kvůli tomu, že příliš vzpomíná na své dětství a slovenskou klasiku, stane jeho soutěžní večer propadákem? Je fakt, že o infarktové okamžiky nebude nouze. Sledujte Prostřeno! už ve čtvrtek!

Pátek: Páteční soutěžící, podnikatelka Jitka (39), má ambiciózní plán – zaujmout svým menu a vyhrát. Podaří se jí to s kachnou, která byla v jiné podobě servírovaná již ve čtvrtek?

Jitku jen tak nic nezastaví. Podniká, je společenská, pro výhru si jde, ale proto, aby ukázala, že na ni má. Jiné důvody pro její účast v pořadu nejsou. Pořádá se svým mužem sešlosti pro své kamarády, ráda vaří, a hlavně – je prý úžasnou hostitelkou. Akční maminka sedmiletých dvojčat vsadí na mix kuchyní. A jako třešinku na dortu zakomponuje do menu zábavu. Ze světa se vrátíme domů a pod její taktovkou si soutěžící zkusí upéci kváskový chleba. Tedy umění, kterému zcela propadla. Nejen ona, ale i její známí. Jak bude tahle zábava bavit spolustolovníky? A nadělí za ni Jitce body navíc? Co vypluje na povrch během posezení nad pokličkami? Kdo byl taktikem a kdo si chtěl účast v Prostřeno! opravdu jen užít? Navíc pátek je vždy nevděčným dnem, kdy soutěžící mají pocit, že mají poslední šanci zvrátit svá předchozí hodnocení. Bude tomu tak i dnes? Sledujte už v pátek!

Dívejte se na Prostřeno! od pondělí do pátku od 17.40 na Primě a hlasujte. SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Užijte si také další oblíbené pořady, seriály a filmy, které pro vás máme k přehrání ON-LINE a zdarma na iPrima.cz:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.