Psychopat Aleš sehraje fingovanou sebevraždu v Prostřeno!

Mladá maminka Barbora (22) si v kuchyni věří a hosty pozve na rozlehlý statek. Pak ji ale naštve Alešův nepodařený vtip. Podaří se youtuberovi a fitnesákovi přesvědčit ostatní, aby mu dali ještě šanci?

Pohledná Bára v úterý překvapí hned několikrát; jednak svým mládím a faktem, že už je dvojnásobnou maminkou, která se rozhodla žít na velikém statku. Ten s partnerem postupně zvelebují. Barbora hosty pozve do kuchyně vonící novotou a zaujme svým neomšelým francouzským menu a také svou zručností, protože se jí všechny chody povedou. Přesto i v úterý poteče krev, stejně jako včera u Moniky, která se řízla, Bára se poraní při strouhání svého oblíbeného parmazánu.

Podívejte se na exkluzivní video, jak to Aleš udělá:

Aleš přijde jako mafián v obleku a černých brýlích, které nesundá z očí ani u jídla, ani když ho hostitelka upozorní, že by se mu ráda dívala do očí. Poté, co hosté odhalí, že Aleš je známý showman přezdívaný Psychopat, nevědí, co od něj mohou čekat. Hostitelce překáží v kuchyni, kde si pro sebe připravuje bílky, které prý musí konzumovat před blížící se soutěží ve fitness.

Podívejte se na Aleše u stolu:

Na stůl během večeře postaví hřbitovní svíčku a pak vytáhne bouchačku. Chce se zabít, vyděsit hosty nebo na sebe touží upozornit za každou cenu? Je to snad nepovedený vtip? Nikdo se nesměje a Bára je v šoku. A nikdo se nediví, když Aleše vykáže od stolu. A přitom uvaří výbornou večeři. Lilek s ovčím sýrem, rajčaty a bazalkou je předkrm podle Zdeňka Pohreicha, který hezky vypadá a hostitelka ho vtipně spojí s úkolem týdne.

Hosté jdou říct hostitelce drby o Alešovi:

Následuje pařížská polévka (vlastně francouzská cibulačka) a jehněčí bio kotletky s ratatouille také nepřistanou na stole každý den. A vše završí plněné kuličky z odpalovaného těsta croquembouche, dezert pro mlsné jazýčky, které se ale při čtení sladké tečky skoro zlomí.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Už máte novou kuchařku Prostřeno!? Prostřeno! slaví 10 let a kuchařka vydaná k tomuto jubileu je plná tipů pro amatérské kuchaře… Klikněte pro více informací.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.