Prostřeno! Renáta potěší svým bydlením i moderní večeří

Fotografka Renáta (24) potěší svým bydlením a moderní večeří, která dostane i Jaroslava.

Sympatická a mladá hostitelka má velkou oporu i inspiraci ve svém partnerovi, který je špičkový kuchař. Renátu vaření také evidentně baví, sleduje trendy, dokonce s přítelem jezdí kempovat a vařit na otevřeném ohni do přírody. V prostorném bytě s vysokými stropy jí v hladké přípravě menu s italským hlavním chodem nic nebrání, hodně investovala do surovin. To platí i o profesionálně připraveném a servírovaném sushi, úkolu týdne. Jardu jistě potěší Renátin předkrm obsahující dvojí tatarák. Jednou bude z hovězí svíčkové a smutná nezůstane ani Monika, protože druhou variací je tatarák z řepy. Prohodí si to spolu?

Večeře u Renáty

Květákový krém je pěkně našlehaný a pokapaný lanýžovým olejem. Zvláštní, ale moc dobré. Jen Pepovi se polévka zdá jako dětská krupička. Jediná Monika tuší, co skrývá hlavní chod ossobuco s milánským rizotem. To je tekuté, žluté po šafránu a pěkně na skus, Renátě se daří, nic nepodcenila. A to se Jardovi moc líbí, imponuje mu, jak hostitelce všechno pěkně odsýpá od ruky, jak je k hostům pozorná a zajímá se o ně, jak nezmatkuje. Že by ty ženské nakonec nebyly tak neschopné? Nebo dokonce šikovnější než muži? A Jarda si slíbí, že si musí najít nějaký normální vztah s takovou schopnou ženou, která ho srovná. Podobnou třeba Monice, ta se mu hodně líbí…

Ossobuco

A úplná lahoda je prý i bezlepkový čokoládový dort s maracujovým přelivem, sladká tečka chutná všem. Kromě Josefa, ten nemá rád čokoládu. A potěší i zábava – hosté si napěchují a do sklenic naloží hermelín, který si mohou jako pozornost odvézt domů.

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.