Prostřeno! Renáta srazí Filipovi body za pozdní příchod na její večeři!

Strhlé body - Prostřeno!

Sympatický Filip (27) vsadí na světácké moderní menu a Renáta mu to ještě spočítá za jeho pozdní příchod.

Stavbyvedoucí Filip je perfekcionista a takový je i jeho nový dům na okraji Frýdku-Místku, kde žije teprve chvíli se svojí partnerkou. V nové kuchyni by se mělo pátečnímu hostiteli, který hezky poskládal svoje moderní menu, pohodlně vařit. Renáta se konečně dočká vysněného lososa, i když jen v syrovém stavu, protože prvním chodem poslední večeře je tatarák z lososa. Pro dva lidi u stolu je to novinka a Míše, která miluje mořské plody, v tataráku něco chybí, ostatní si to ale nemyslí.

Moc kyselá

K menu se dobře hodí lákavě vyhlížející tomatová polévka s mozzarellou, Míše pozorný Filip do polévky sýr nedá. Tomatový krém italského typu je ale třeba pro Renátu dost kyselý, není to prostě nasládlá česká rajská. Renáta vůbec moc nejí, ale tentokrát to nejede moc ani Míše. Ta už se těší na paellu s mořskými plody. Ale ani národním španělským jídlem se Filip nezavděčí všem, s konzumací mořských plodů mají prostě někteří problémy. Není to propadák, ale Filip asi čekal ve finále větší ohlas.

Cheesecake

A stejně jako se někomu zdála kyselá polévka, i jeho „cheesecake s malinovou redukcí“, který obsahuje i limetkovou šťávu, je dost kyselý. Ovšem kysele (a překvapeně) se hostitel tváří, až když dostane od Renáty znovu na talíři, že k ní v pondělí dorazil pozdě. A co nabídne hostům nadšený sportovec Filip jako zábavu? Partii minigolfu v interiéru nového domu. Kdo to v Moravskoslezském kraji vyhraje? Pohodář Filip, zlobivý Petr, taktička Renáta nebo někdo úplně jiný?

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Filipovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek