Prostřeno! René Aně přinese dvě růže připomínající pohřební kytici!

Ukrajinka Ganna řečená Aňa (30) je moc příjemná hostitelka, která uvaří boršč, domácí šípkovou omáčku a upeče senzační tvarohový dort.

I když se na večer u vdané maminky Ani dámy už moc těší, René má po včerejšku pocit, že Aňa moc mluví a kritizuje. Na večeři dorazí k hostitelce se dvěma růžemi. Sudý počet květů i vázání připomíná smuteční kytici, chtěl tím snad René něco naznačit? Je to provokace, že květy vypadají spíš jako pohřební? Aňa je na Reného připravená, i když moc nechápe, co proti ní vlastně má. Jako hráč spíš ve čtvrtek působí René, který má pořád nějaké připomínky. Alespoň Kamila si to myslí, protože ostatní se u Ani cítí dobře.

Smuteční květina

Čtvrtá hostitelka se bude snažit „útočit“ a přesvědčit hlavně svým výkonem, menu a atmosférou u stolu. Hosté jsou zvědaví, zda nachystá ukrajinské speciality. A dočkají se, bude boršč, ale ještě předtím poctivý řecký salát. Ten uspěje, i když je v něm aromatický sýr. Domácí pečivo, i když těsto krásně vykynulo, má smůlu, protože hostitelka je nestihla upéct. Aňa se k tomu ale přizná, hraje čistou hru. Jaký je boršč? Marie ho prý dělá jinak, René by ho uvařil z hovězího a většina hostů hledá řepu, která tam samozřejmě je.

Nepoznají Prahu!

Hlavní chod, panenka s bramborovou kaší, má zajímavou šípkovou omáčku. Na tu si Aňa sama nasbírala šípky, které vyčistila, uvařila, přecedila, dochutila, prostě dala si s tím spoustu práce. A kromě hlavního chodu soupeři velmi ocení sladkou tečku – pečený tvarohový dort s ovocem je prý opravdu úžasný! Na úkol týdne hostitelka využije doma nakládané houby, které servíruje s cibulí.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.