Seriály a filmy

30. srpna 2021 19:00

Aneta Gretzová

René z Prostřeno! ukáže, že je připraven na vše

Michal se v Prostřeno! bohužel nezavděčí všem svým hostům. Bude mít velký vroubek mimo jiné i pro nedostatek piva. René si ale s chutí na pivo sám poradí.

V úterý bude Michal servírovat tuhé maso. Stejky nebudou chutnat tak, jak by si představoval. Jeho stejky připomínají tuhý puk, stěžují si na něj nakonec všichni.

Podívejte se, jak se Michalovi povedli steaky:

Svéráz René si nakonec k Michalovi donese vlastní pivo. Pro případ. A vida, bude se hodit. A René je překvapený, že pivo není v nabídce nápojů. Komu to bude vadit a kdo se jen zasměje?

René je vždy připraven. Podívejte se:

Řidič autobusu Michal plánuje za výhru vyrazit do exotické země. Michal se přihlásil sám, protože jeho kamarádi si myslí, že je skvělým hostitelem. Menu sestavil z pokrmů, které zná, a je přesvědčený o tom, že je umí dobře připravit. Jako zábavu si pro své hosty připraví degustaci potravin a poznávání surovin. Pozor ale, nerozhodí ho ani René, který si pivo přinese opět vlastní. Michalovo menu je poměrně náročné, podaří se mu splnit vše tak, jak si předsevzal? Nebo dojde na nečekané komplikace? Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.