Prostřeno! Richard během večeře naběhá stovky schodů!

Lakýrník Richard (45) je nejen „lovcem žen“, ale i dobrým kuchařem, příjemným společníkem a dobrosrdečným chlapíkem, který své soupeře vezme na unikátní motorkářskou jízdu.

REPRÍZA Středa patří jen zdánlivě osamělému „lovci žen“ Richardovi. Alespoň tak o sobě hovoří nezadaný lakýrník a chovatel, který žije na venkově v malé garsonce, a hostům proto prostře ve stanu na zahradě. Jak se ukáže, má hodně dobrých kamarádů, má i velkou původní rodinu a je to takový všeuměl. Na první pohled by ho mohli soupeři podcenit, protože dům je velmi rozestavěný, jenže Richardovi počasí přeje a na zahradě se hosté cítí pohodlně. Hlavně je ale Richard dobrý kuchař, hostitel a zábavný společník. Ovšem tento výkon ho stojí kvůli podmínkám hodně potu. Do své překvapivě útulné garsonky s malou, ale vybavenou kuchyňkou se pěkně naběhá. Do „věže“ totiž vede přes čtyřicet schodů a Richard lítá s jídlem a pitím sem a tam. Tahle hostitelská nevýhoda mu naštěstí nohy nepodrazí.

Richard se tématicky vystrojil

Výborný je prý už smažený předkrm „děravý chlebík“, hovězí vývar se mu také povede, jen hlavní „králík na smetaně s karlovarským knedlíkem“ je sice trochu suchý, ale vynikající příloha a omáčka to zachrání. „Sladké překvapení“ je vlastně stará známá buchta lidově zvaná „orgasmus“ a opravdu uspokojená Zuzana si dokonce řekne o recept. K tomu všemu Richard stačí ještě pro hosty zablbnout s rypáčkem a prasečí zástěrkou, nic si ze sebe nedělá. Pak ale hostům vyrazí dech velkorysou a nevšední zábavou, která kolegům připraví opravdový zážitek. Motorkářské jízdy ve velké koloně se zúčastní i nadšení hosté! Co na to Zuzka? Prý se jí splnil životní sen…

Životní zážitek

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.