Seriály a filmy

28. listopadu 2017 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno! Richardův večer bude pro hosty velkým zážitkem!

Životní zážitek - Prostřeno!

Lakýrník Richard (45) je nejen „lovcem žen“, ale i dobrým kuchařem, příjemným společníkem a dobrosrdečným chlapíkem, který své soupeře vezme na unikátní motorkářskou jízdu.

Středa patří jen zdánlivě osamělému „lovci žen“ Richardovi. Alespoň tak o sobě hovoří nezadaný lakýrník a chovatel, který žije na venkově v malé garsonce, a hostům proto prostře ve stanu na zahradě. Jak se ukáže, má hodně dobrých kamarádů, má i velkou původní rodinu a je to takový všeuměl. Na první pohled by ho mohli soupeři podcenit, protože dům je velmi rozestavěný, jenže Richardovi počasí přeje a na zahradě se hosté cítí pohodlně. Hlavně je ale Richard dobrý kuchař, hostitel a zábavný společník. Ovšem tento výkon ho stojí kvůli podmínkám hodně potu. Do své překvapivě útulné garsonky s malou, ale vybavenou kuchyňkou se pěkně naběhá. Do „věže“ totiž vede přes čtyřicet schodů a Richard lítá s jídlem a pitím sem a tam. Tahle hostitelská nevýhoda mu naštěstí nohy nepodrazí.

Richard se tématicky vystrojil

Výborný je prý už smažený předkrm „děravý chlebík“, hovězí vývar se mu také povede, jen hlavní „králík na smetaně s karlovarským knedlíkem“ je sice trochu suchý, ale vynikající příloha a omáčka to zachrání. „Sladké překvapení“ je vlastně stará známá buchta lidově zvaná „orgasmus“ a opravdu uspokojená Zuzana si dokonce řekne o recept. K tomu všemu Richard stačí ještě pro hosty zablbnout s rypáčkem a prasečí zástěrkou, nic si ze sebe nedělá. Pak ale hostům vyrazí dech velkorysou a nevšední zábavou, která kolegům připraví opravdový zážitek. Motorkářské jízdy ve velké koloně se zúčastní i nadšení hosté! Co na to Zuzka? Prý se jí splnil životní sen…

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Richardovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek