Prostřeno! Roksolana vyhodí Štěpána od stolu!

Štěpán vyhozen - Prostřeno!

Roksolaně (25) ujedou nervy a během poslední večeře vykáže Štěpána od stolu.

Poslední hostitelka s ukrajinskými a ruskými kořeny pracuje jako koordinátorka na soukromé plastické klinice, kde využívá svých jazykových znalostí. Žije s vojákem z povolání a sama působí sebevědomým dojmem. Ve finále se neohroženě pustí do menu, které normálně nevaří a vybrala si ho spíš náhodně s vědomím rizika. Proto neví, jak dopadne předkrm – mozzarellové koule ve slanině, zda se sýr celý nerozteče. Nerozteče, ale za cenu toho, že slaninka není dost křupavá. Hostitelku poněkud znervózní, že Lucie má zpoždění, a rozladí ji, když její finskou lososovou polévku hosté, kteří verbálně doufají v něco neobvyklého či krajového, v praxi nakonec neocení.

Spálené muffiny

Burger Casanova není tak neodolatelný, jak kuchařka doufala, protože někomu se zdá mleté hovězí, z něhož je usmažen na pánvi, málo propečené. Také je docela obrovský, takže je problém s konzumací. Mnohem lépe dopadnou pečené brambůrky, které k němu Roksolana podává. A co dalo hostitelce paradoxně nejvíc zabrat, jsou jednoduché muffiny z pytlíku. Připálila je tak, že musela udělat repete. Roksolana po včerejšku, kdy si ji nepříjemně dobíral Štěpán, doufá, že se dočká omluvy. Marně, to se nestane. Rozhodla se nepodávat už žádný tvrdý alkohol, ale Štěpán ho tentokrát ani nechce. Ale stejně není pokorný a Roksolana, které se asi všechno teprve pořádně rozleželo v hlavě, ho vykáže od stolu. Opustí Štěpán byt, nebo zůstane někde v koutku? A jak bude hodnotit poslední večeři? Kdo to nakonec vyhraje? Ten, komu to všichni přejí nejvíce? Nebo ten, komu to soupeři nepřejí vůbec?

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Roksolaně bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek