Prostřeno! Roman pozve hosty do nejkomfortnějšího bydlení týdne!

Kachní játra - Prostřeno!

Roman (20) soupeřky pozve do komfortního domu s vyhlídkou a uvaří vybranou večeři, možná to ale stačit nebude.

Středoškolský student se mezi ženami asi necítí úplně pohodlně, moc toho zatím u stolu neřekl. Čerstvý maturant a bývalý aktivní hokejista doufá ve férovou hru. Možná ale narazí, protože dámy pozve do zatím nejkomfortnějšího bydlení týdne, celý dům má jen pro sebe s přítelkyní. „Jak to, že takhle mladý kluk má dům jenom pro sebe?“ diví se soupeřky, hlavně Petra. Ale řešit se bude i jídlo. Ne každé z žen, a Petře zvlášť, bude moderní kuchyně po chuti.

Roman a dezert

Roman udělá pár chyb, spíš chybiček, ale snaží se, jako hostitel je štědrý a pozorný, na menu rozhodně nešetří, je vidět, že ho gastronomie zajímá. Ocení jeho soupeřky francouzská lahůdková játra v salátovém předkrmu? A jak dopadne chřestová krémová polévka? Ujela Romanovi opravdu ruka se solí? A je filé z jehněčího hřbetu v bylinkové krustě s portskou šťávou opravdu tak vysušené, jak tvrdí Petra i ostatní? Nebo je to už jen taktika? Roman působí jako mírný kluk, a tak se nehádá, ale určitě ho to mrzí. Stejně jako to, že ve výsledku je jeho crme brlée skoro tekutý, což je asi opravdu jediná vážná chyba celé moderní a světácké večeře ve francouzském stylu. Protože jinak je to hodně o závisti a taktice. A to dost přes čáru…

Jak tento týden dopadne? Kdo vyhraje? Ten, kdo uvařil nejlépe? Nebo zvítězí taktika? Ať je to jak je to, diváci mohou opět vzít spravedlnost do svých rukou a bodovat podle vlastní volby.

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Romanovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek