Seriály a filmy

26. dubna 2021 11:30

Aneta Gretzová

Roman v Prostřeno! ukáže, jaké je to být tatínkem na rodičovské dovolené

Pondělí hostitel Roman se věnuje domácnosti, zatímco jeho žena chodí do práce. Do Prostřeno! se přihlásil už podruhé.

První večer tohoto týdne se odehraje v Přerově u Romana doma. Pro tohoto sportovně založeného tatínka není Prostřeno! žádnou novinkou. Do soutěže se přihlásil už podruhé, a to zřejmě kvůli tomu, aby mohl tentokrát napravit své chyby z minula.

Při své první účasti v Prostřeno! se Roman rozhodl zkusit riskantní experiment, který se mu nevydařil na 100 %. Jako výzvu sám pro sebe si stanovil, že nechá každého hosta sestavit menu podle vlastních chutí, a nakonec tak musel vařit 11 různých jídel! Taková velká námaha se mu ale ve finále ani nevyplatila, protože na konci týdne stejně odešel s prázdnou.

Podívejte se, jak Roman v Prostřeno! vařil poprvé:

Aktuálně je Roman na rodičovské dovolené a nemůže si to vynachválit. „Na mateřské dovolené je to super. Můžu to doporučit všem chlapům,“ tvrdí s úsměvem na tváři. U stolu se hostům také svěří s tím, že hlavně díky tomu má dost času, aby se mohl věnovat všem svým koníčkům. Ostatní na toto téma mají ale dost protichůdné názory. Zatímco jedni mu v tom fandí, jiní jsou toho přesvědčení, že pro muže není správné být na rodičovské dovolené, protože tím okrádá svou ženu o roli matky.

Podívejte se na debatu o mužích na rodičovské dovolené:

Půjde tátovi v domácnosti vaření od ruky? A kolik bodů mu tentokrát zajistí jednoduší menu? Sledujte v pondělním Prostřeno!

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.