Prostřeno! Ruda nechce vyhrát! Peníze prý kazí charakter!

Firemní bankéř Rudolf (34) působí trochu jako suchar, ale nakonec se u něj hosté zasmějí nejvíc za celý týden.

Uprostřed týdne se večeří v Odolena Vodě v malém bytě u Rudolfa. Firemní bankéř má sice už osm let přítelkyní, ale žijí každý sám a navštěvují se o víkendech. To Rudolfovy hosty zaujme. A také Rudolfovy rybičky a sportovní nářadí, protože hostitel hodně posiluje a přísahá na hovězí maso a pravidelný přísun bílkovin. A o mase bude i úterní menu. Chuťové buňky soupeřů Ruda nastartuje porcí tataráku, zadní hovězí třikrát projede mlýnkem, aby byl biftek pěkně jemný. Sám ho dochutí, pro většinu spolustolovníků dostatečně, někdo by ale na stole uvítal slánku a pepřenku, což bohužel chybí.

Tajemství svalů

Rudolf má radši tradiční kuchyni a vývary než zeleninové krémy, proto podává hovězí polévku, v níž ale chybí játrové knedlíčky nebo nudle. Tak trochu záhadný hlavní chod „domácí brambory s pašerákem“ vzbudí zvědavost, nakonec jde o plněný kuřecí smažený řízek s kapsou a s bramborami, které pěstují hostitelovi rodiče na chatě. Masíčko je šťavnaté, protože Ruda olejem nešetří a má prý přesně „vychytanou“ délku smažení. A tradiční je i poslední chod, což jsou palačinky s marmeládou. Pár se jich nepovede, ale nakonec to Rudolf zvládne. U stolu se spontánně rozvine konverzace plná dvojsmyslů, až se holky popadají za plná bříška. Kdo by to do seriózně vypadajícího bankéře řekl? A čím ještě Ruda překvapí? Nechce vyhrát! Peníze mu prý přinášejí smůlu. Během své ochutnávací zábavy naslepo bude hostitel podávat i živočišné uhlí. To by se mohlo po tom tataráku možná hodit…

Dvojsmysly nezklamou!

Dívejte se v úterý 21. 2. v 17.50 na Primě a hlasujte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno! svaly fitness

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.