Seriály a filmy

3. května 2021 19:00

Aneta Gretzová

Sára v Prostřeno! předvede, že se i klasika dá připravit netradičně. Její hosté budou žasnout

Sára se v Prostřeno! rozhodne připravit velmi tradiční menu. Její soupeři jsou zprvu zklamaní touto neoriginální volbou, nakonec jim ale Sára vytře zrak.

V úterý bude vařit Sára. Překvapí jednoduchým menu, kterému zpočátku nikdo nedává šanci na vítězství. Ovšem pak se začnou dít divy. Jak lze připravit klasiku v novém kabátku a bude hostům chutnat? Začnou taktizovat, nebo její snahu čestně ocení? Nebudeme vás napínat, dokonce i chválit se bude, což v Prostřeno nebývá zvykem.

Podívejte se, jak Sára připravuje předkrm:

Ovšem proč podává barmanka Sára pivo ve sklenkách na víno? To je nyní trend? Nebo spíš chyba. Na vysvětlení si počkejte…

Podívejte se, jak lze připravit klasiku netradičně:

Momentálně nezaměstnaná Sára se rozhodla připravit klasické menu v novém kabátku. Ocení to její hosté? Sářiným velkým koníčkem je cestování, sport, gastronomie, historie českých dějin a sledování dokumentů, seriálů a filmů. Má ráda čtení knih a soutěžení. K vaření má kladný vztah – vaří ráda a u toho sleduje své oblíbené seriály a filmy. Je to pro ni odpočinek. Těší se na nové zkušenosti i lidi, které u stolu potká. Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.