Prostřeno! Šárčin zpěv Jardu dojme k slzám! Bude brečet i Ivo!

Jarda se dojal - Prostřeno!

Zpěvačka Šárka (49) nakonec Jardu dojme k slzám a ve finále nabídne švédský stůl na španělský způsob. Komu se dělá špatně nad mořskými plody? Je to divadlo, nebo taktika?

U zpěvačky Šárky, která je už dvacet let vdaná ve Španělsku, nyní na Fuerteventuře, si budou hosté připadat jako na dovolené na Kanárech. Tam je bohužel hostitelka nepozve, ale podívají se do Havířova k její sestře, kde při svých návštěvách domova bydlí a kam se ráda vrací. Je až neuvěřitelné, jakou hostinu Šárka v podmínkách malého bytu dokáže připravit a jak to všechno stihne. Až na úkol týdne, ale to nikomu nevadí. Nebo ano? Také nepodává polévku, ale dva předkrmy, ten první obsahuje spoustu dobrot ve stylu španělských tapas, kde samozřejmě nechybějí mořské plody.

Ivo se také později dojal

Helena, která k Šárce konečně dorazí se svými pravými vlasy, se ale nad stolem ošklíbá a dost to přehání, až tak, že by to mohlo zkazit chuť i ostatním. Zčásti se k ní (asi z taktických důvodů) přidává Pavla, protože finále je už na dosah. Jenže i jehněčí pečeně, s níž Šárka docela zariskovala, se hostitelce povedla, snad jen studená příloha soupeře zarazí. Vyučená cukrářka ale boduje i s pracným moučníkem, což je „špička trochu jinak“, kterým dostane Jardu. Ten básní o nebi v ústech! A úplně ho dorazí svou zábavou, když zazpívá nejen španělské písničky ze svého vystoupení, ale při přednesu Lásko má já stůňu, dojme Jaromíra k slzám. Vše odpuštěno, finále skončí v objetí a s omluvou za předchozí dny, kdy se k hostitelce nechoval vždy pěkně. To, když ještě nevěděl, jaká Šárka je a její zahraniční zkušenosti a názory ho trochu děsily.

Napínavý bude tento týden od začátku do konce. Kdo si odnese hlavní výhru 60 tisíc? A co tomu řeknou ostatní, budou to výherci přát? Sledujte premiérové Prostřeno! v 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek