Seriály a filmy

8. března 2021 19:15

Aneta Gretzová

Shaldavya statečně zápasí s češtinou. Do Prostřeno! se přihlásil, i když česky umí jen málo

Středeční hostitel původem z Indie musí v Prostřeno! překonávat jazykovou bariéru.

Shaldavya nebo taky zkráceně Shaldu se do Česka vydal kvůli studiu a nakonec tu našel i lásku. Se svou českou ženou se pak sice na čas přestěhovali do Indie, teď už ale zase bydlí zpátky v Brně, kde se prvně poznali.

Naučit se česky není pro cizince vůbec jednoduché a své o tom ví také Shaldu. I když se snaží, co to jde, jazyková bariéra mezi ním a ostatními soutěžícími je dost silná. Aby v den, kdy hostí své soupeře, nevázla komunikace, přizval si na pomoc svou sympatickou manželku. „Já jsem přihlásila Shaldu do Prostřeno!, protože si myslím, že velmi dobře vaří a moc rádi bychom ukázali takovou jinačí kuchyni,“ vysvětluje mladá maminka.

Podívejte se, jak rodilý Ind zvládá náš těžký jazyk:

Rozdíl mezi Českem a Indií není jen v řeči, kterou se v nich mluví. Soutěžící tento týden zjistí na vlastní pěst, jak odlišné jsou naše národní kuchyně. Podávat se budou jídla plná nejrůznějšího koření, tropických plodů a zvláštních vůní. Ne každý z hostů si ale bude v neznámých chutích libovat.

Těšíte se na nefalšovanou exotiku? Tak se nezapomeňte dívat na středeční Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.