Seriály a filmy

9. března 2021 19:00

Aneta Gretzová

Shaldavya z Prostřeno! představí svým soupeřům chutě domoviny. Budou schopni to ocenit?

Shaldavya z Prostřeno! připraví pokrmy indické kuchyně, které jsou typické pro svou kořeněnou chuť. Zachutná jeho menu soupeřům, nebo by radši českou klasiku?

Ve středu vaří Shaldu. Pomáhá mu jeho žena – tlumočit. A díky ní se dozvíme, že Shaldu má malou dceru, rodinu. I to, že střídavě žijí v Indii a v Brně. I to, jaké má Shaldu v Česku plány.

Podívejte se, jak si středeční hostitel poradí s jazykovou bariérou:

Jak bude českým masožravcům indická kuchyně? Poperou se s ní? Nebo Shaldu ztratí body na tom, že jeho domácí kuchyně zkrátka není českou klasikou?

Ocení Shaldovi soupeřící exotické chutě? Podívejte se:

Podnikatel a odborník Shaldavya si užívá rodinného života, hodně pracuje i cestuje. Rozhodl se představit lidem indickou kuchyni, a jeho žena ho v tom rozhodně podpoří. Pochází z Indie. V Indii má už jen otce (matka před rokem zemřela) a dále má sestru, která žije v Americe. Do Indie pravidelně jezdí i s rodinou. Pochází z jižní Indie, která je úplně jiná než severní. Snaží se rok vždy rozdělit a být půl roku v Indii v horách a půl roku v České republice – takto to dělá již osm let. Je ženatý a s manželkou Liběnou má roční dceru. Menu sestavil tak, aby bylo dobré – má ozkoušeno, že tyto chody jeho českým hostům chutnají.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.