Seriály a filmy

24. května 2021 19:00

Aneta Gretzová

Silné emoce v Prostřeno! Lenka přizná, že nevaří doma

Lenku do Prostřeno! přihlásila teta. Jako místo k pohoštění si i proto vybere její byt, což u jejích hostů vyvolá velmi silné emoce.

V úterý vaří Lenka. Kdo ocení játrovou sedlinu a jaké komentáře bude mít upovídaný Petr? A kdo má radost, že necítí pachuť jater?

Podívejte se, jak hostům chutná:

Lenka se také přizná, že vaří u tety. Komu to bude vadit? A kdo to přejde mlčením? Lenka se svěří, že kdyby vařila doma, šlo by jí to líp. Rýpal Petr dokonce tvrdí, že pokud nemohla vařit doma, měla ze soutěže odstoupit.

Lenka nevaří doma. Podívejte se, co na to říkají její hosté:

Studentka Lenka se do soutěže dostala díky své tetě. Pokud vyhraje, tak si peníze uloží na účet a investuje je v budoucnu. Jako zábavu si pro své hosty připraví vystoupení dvou kamarádů ze školy, kteří mají kapelu. Menu sestavila z jídel, která jsou podle ní chutná a skvěle do sebe zapadají. Její menu je poměrně náročné, podaří se jí splnit vše tak, jak si předsevzala? Nebo dojde na nečekané komplikace? Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.