Simona dnes v Prostřeno! přivítá exkluzivního hosta

Simona dnes v Prostřeno! přivítá vzácnou návštěvu – Báru Štěpánovou.

REPRÍZA Simona Eloy střídá dvě adresy. Tu pražskou a tu na Okoři. Vlastní malý rodinný hotel kousek za Prahou, který celý budovala a zařizovala.

Jako hosta si pozve Báru Štěpánovou. Která se, na vlně vánoční atmosféry, svěří s tím, jak vařila, když měla malou dceru. Pobavíte se.

Podívejte se na exkluzivní video, co Bára uvařila:

Stejně jako u historky, jak se Bára se Simonou seznámila. Přesně takové historky k vánočnímu stolu patří, nenechte si je ujít.

Podívejte se na videu, jak se Bára se Simonou seznámily:

U Simonina stolu dojde také na rozbor zvuků u stolu. Srkání, krkání… Kdo to provozuje a kdo tím vzdává díky hostiteli? Uyen přizná, že její národ u stolu krká, srká a další… jen v okamžiku, kdy jim chutná.

Podívejte se, co Uyen prozradila o zvycích:

Mimo jiné zjistíte, jaké nejoblíbenější jídlo Simona má.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě. Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz, nyní s novými vychytávkami

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.