Seriály a filmy

10. dubna 2021 15:00

Aneta Gretzová

Slavnostní polské menu, propagátorka zdravého stravování i zasloužilá babička již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Jak to bude soutěžícím tohoto týdne u plotny fungovat? Kde se stane chyba a kdo si neporadí s úkolem týdne?

Objeví se mezi nimi nějaký taktik, nebo celý soutěžní týden proběhne na pohodu? Tři ženy a dva muži se, kromě jiného, budou muset poprat s úkolem týdne, kterým je v tomto týdnu příprava pokrmu ze surovin, zvaná improvizace. Kdo se na jeho přípravu vykašle a kdo jej vymazlí k dokonalosti? Věkový rozptyl všech soutěžících opět vede k otázce, zda u plotny vyhrává zkušenost nebo odvaha riskovat.

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Dělnice Jaroslava (58) je hrdou babičkou.

Chce si zjistit, jaké to je účinkovat v našem pořadu. A kdyby vyhrála, největší radost by z jejího vítězství měly její vnučky, kterým by věnovala výhru. Její menu je veskrze české, je ovšem otázka, jestli jako takové má naději na výhru. Jaroslava o sobě tvrdí, že je upřímná a že miluje zvířata. Komu zachutnají výpečky a kdo bude oslněn zábavou v podobě aranžování květin? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Studentka Eliška (15) studuje obor cukrář.

Do pořadu ji přihlásila maminka, která je přesvědčená nejen o tom, že její dcera dobře peče, ale že se také v kuchyni umí ohánět. A ta jí to chce vrátit. Pokud by vyhrála, vezme maminku na wellness pobyt. Eliška má zájmy jako každá mladá slečna, ale k tomu navíc připravuje ráda české omáčky. Uspěje v úterý její svíčková, o které se tvrdí, že k dokonalé přípravě se musí dozrát? Sledujte už v úterý!

Středa: Taxikář Pavel (29) se do pořadu dostal díky kamarádům.

Ti jsou přesvědčeni o tom, že Pavel skvěle vaří. Pokud by vyhrál, tak by 10 000 věnoval útulku pro pejsky a zbytek by si uložil. Jako zábavu si pro své hosty připravil malou soutěž – střelbu na terč. Jídla si vybral, protože je má rád a myslí si, že by mohla chutnat i ostatním. Pavel nemá rád konflikty, tak uvidíte, jestli bude situaci zvládat také ve středu. Ale pozor: Nemá rád halušky s brynzou a podobná jídla. Při stolování mu vadí, pokud nejedí hosté v klidu a něco se u stolu řeší. Na jídlo je podle Pavla potřeba klid. Splní se mu ve středu jeho sen – mít vše na pohodu? Sledujte velice zajímavé setkání už ve středu. O hostech zjistíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Maminka na mateřské dovolené Karin (29) vaření zcela propadla.

Letos začala dálkově studovat střední školu společného stravování, protože by se ráda v budoucnu věnovala vaření a jídlu. S manželem je asi deset let, ale svatbu měli teprve před pár měsíci. Společně mají dvě děti – dcera 9 let a syn 2,5 roku. Sama neví, proč se přihlásila – viděla výzvu a celé to byla velká náhoda nebo možná osud. Pokud by vyhrála, peníze by použila na opravu stropu v dětském pokoji a synovi by koupila novou postel. Tato jídla si vybrala, protože jsou rychlá, jednoduchá a zdravá. Sledujte už ve čtvrtek, co se bude dít nad plnými talíři. Bude to i o tom, že zdravá výživa nemusí být nudná. A zábava? Ta už vůbec ne.

Pátek: Strojvedoucí Lukasz (37) se dobře cítí v roli hostitele, takže se na svůj den už opravdu těší.

Pokud vyhraje, přispěje penězi na stavbu zimní zahrady. Toto menu je složené z jídel, která má rád. Vybral dvě jídla, která jsou známá a slavnostní v Polsku, odkud pochází. Dezert má moc rád a vždy ho chválí jeho přátelé. Jako zábavu si připraví malování putovních kamínků. Bude polské slavnostní menu soutěžícím chutnat, nebo mu za neznámé pokrmy strhnou body? Lukášovi při stolování vadí neslušné chování a nedodržování základních pravidel slušného chování (mluvení s plnou pusou apod.). Nedojde u jeho stolu k trapasu? Jak to všechno dopadne, uvidíte už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.