Seriály a filmy

3. dubna 2017 19:00

Prostřeno! Soupeři podezřívají Sabinu z alkoholismu! Jako výzvu dostane vypít pivo na ex!

Pivo na ex - Sabina - Prostřeno!

Sabina (23) pozve hosty do svého studentského bytu, pokusí se o originální menu letem světem a pro změnu nikoho neštve. Nikdo ji však také nepochválí a skoro z ní udělají alkoholičku.

Mírnou a sympatickou éterickou Sabinu přihlásili do pořadu přátelé, kterým její originální recepty a vaření ve studentském bytě moc chutnají. Sabinu vaření určitě baví a ráda experimentuje, proto vsadila na indickou a italskou kuchyni. Jenže… Soupeři nejsou tak přátelsky a vstřícně naladění jako hostitelčiny kolegové nebo Sabina. U stolu se ukáže, že hosté by spíš ocenili kuchyni tradiční a že Sabině neodpustí žádnou chybičku.

Čekání u Sabiny

Moderní chutě je příliš neoslní a chyb se najde dost. Sabina to bere srdnatě, i když nepřátelská atmosféra ji zaskočí a slzička ukápne. Indický „zvláštní“ předkrm – placky plněné sýrem a brambory s variací omáček - je celkem propadák, i když lákavě naservírovaný. Rajská polévka v italském stylu se hostům, hlavně Bohunce, zdá moc kyselá. Na hlavní chod se dlouho načekají, dokonce jdou obhlédnout do kuchyně, kde to vázne. Sabina se piplá se smaženými domácími kroketami, ale lépe by udělala, kdyby jen uvařila brambory. Škoda vepřové panenky, protože ani smetanovo-pepřová omáčka se nepovede. Sabina si oddychne, když jí pěkně ztuhne aspoň poslední chod – dezert panna cotta. Atmosféra u stolu se přiostřuje, Michaela, která už má odvařeno, začíná vystrkovat růžky. S Lukášem Sabinu donutí, aby vypila půllitr piva na ex, hostitelka ale pivo nesnáší a vůbec se jí to nelíbí.

Sledujte od 17.35 na Primě.

Sdílejte článek