Seriály a filmy

5. června 2017 19:00

Prostřeno! Soupeři pošlou Pavlu v plavkách do bazénu!

Jarda spadl do bazénu - Prostřeno!

Maminka na rodičovské dovolené Pavla (28) nenechá nic náhodě, ale čeká ji příšerná výzva. Odváží se v plavkách do bazénu?

Pavla umí také dobře vařit a její večeře se opravdu povede. S moučníky si užije, protože jednu „jahodovou dobrotu“ si přichystá večer předem, to kdyby náhodou neztuhla, stejný dezert udělá v den svého vaření, a ještě je tu sladký úkol týdne! Dobré je hned první jídlo – tzv. falešné sushi, falešné ale jen tím, že obsahuje uzeného lososa místo syrového rybího masa. A hosté si mohou vyzkoušet kouzlení s jídelními hůlkami, některé jsou určené pro děti, to aby to měli dospělí s konzumací sushi snazší. Žampionová polévka také skoro všem chutná, hlavně pak ale losos a zeleninové pyré, servírované ve tvaru květů pomocí formiček.

Falešné sushi

Po Pavlině tvořivé zábavě hostitelku šokuje Monika s Jardou: navrhnou jí, ať se oblékne do plavek, klidně i do župánku a jde přejít zčásti zakrytý venkovní bazén. Nikdo se nediví, že se do toho Pavle vůbec nechce: „To je psycho!“ zhodnotí výzvu decentní hostitelka. Nakonec se ale odváží, přijde na zahradu v plážovém úboru – a to se cení. Tahle parta se totiž ničeho nebojí. A v závěru se toho galantně ujme Jarda – ten si totiž včera koupil nové trenky, tak proč se nepochlubit?

Sledujte od 17.35 na Primě.

Pepř v dezertu Pepř v dezertu

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!