Seriály a filmy

10. března 2021 19:00

Aneta Gretzová

Soutěžící objeví u Jakuba z Prostřeno! podprsenku. Dozví se, komu patří?

Čtvrteční hostitel Prostřeno! Jakub nepozve své soupeře k sobě domů. Kde je přivítá? A co všechno soutěžící objeví na jeho nástěnce?

Ve čtvrtek pozve své hosty na večeři Jakub. Ovšem ne k sobě domů. V jeho pokoji objeví hosté podprsenku a budou si chtít nechat vysvětlit, proč tam je. Je to dárek od první lásky? A proč vůbec nevaří Jakub doma?

Rozhodí Jakubovy soupeře vystavená podprsenka? Podívejte se:

Hosté odhalí v guláši protlak. Je to dobře, nebo ne? Kdo bude mít výhrady?

Podívejte se, jak Jakubovým hostům chutná guláš:

Zedník Jakub by si rád uspořil peníze na auto. I proto souhlasil s tím, aby ho jeho kamarád do soutěže přihlásil. Připravil si menu, které umí dobře připravit, navíc jeho jídla nejsou složitá. Na druhou stranu, kdo z osmnáctiletých teenagerů umí říct, že zvládne karlovarský knedlík, případně suflé? Má Jakubovo menu naději na výhru, nebo se nad talíři bude taktizovat a budou se kout pikle?

Pokud se Jakub bude řídit svým mottem, které zní: „Nikdy se z ničeho nezbláznit,“ jistě jeho den dopadne na výbornou. To je ale jen teorie. Jak to všechno dopadne, uvidíte už ve čtvrtek.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.