Seriály a filmy

24. června 2016 14:00

Staří známí opět spolu u večeře! Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE již tuto neděli!

V prvním speciálním letním díle Prostřeno! s názvem Poslední večeře se vracíme do Jihomoravského kraje, kde se v dubnu sešla hodně zajímavá parta. Jaký bude návrat mezi hostitele? Jaké pocity měli, když se viděli na obrazovce? Co si myslí o bodování a komentářích soupeřů?

Co se od natáčení v jejich životech změnilo? Stýkají se spolu i po odvysílání pořadu, nebo se už nechtějí potkat? A co z původního menu připraví tentokrát? Dopadne reparát lépe než někdejší večeře? Bude se opět hodnotit a dojde i na konečné lámání chleba – a to doslova. Kdo si podle ostatních nejvíce zaslouží poukázku na elektroniku dle vlastního výběru? Zvítězí opět sympatická blondýnka Dana, nebo někdo jiný? To uvidíte už v neděli 26. června v návratu mezi účastníky z Jihomoravského kraje.

Dubnový týden z jihu Moravy byl v mnohém památný. Zúčastnili se jej dva muži a tři ženy. Kamarádský podivín David, věčně usměvavý Milan, vítězka Dana, obětavá Erika a sebevědomá Leona, která chtěla vyhrát, ale protože od Milana dostala za svůj večer pouhých pět bodů, tak to nevyšlo. Odpustí Leona Milanovi a dorazí na setkání? Když si odmyslíme Davida, byl to kulinářsky docela vyvážený týden. Tentokrát se bude vařit u Eriky, kde se hostům už poprvé líbilo a cítili se tam dobře. Bude tomu tak i v neděli? David se s Erikou občas stýká, někdo ji navštívil i v nemocnici, kde se zotavovala po operaci.

Ach, ten David

David rád pomáhá, na návštěvách si pochutnával a doma měl nepořádek a zápach. Vzbudil tak asi největší pozornost. Na obrazovce a poté i na Facebooku, kde vyvolal úplný poprask. Prý se mu nechce žít… Bylo to vážné volání o pomoc, nebo jen špatný vtip? David dostane šanci to vysvětlit a příležitost dokázat, že umí vařit. S pomocí kolegů a malou inovací, připraví původní Leonin hlavní chod – plněnou vepřovou panenku v kapustovém listu se šťouchanými bramborami a tymiánem. Složí David napodruhé kuchařskou maturitu? A co se stane, až hosty pozve do svého bytu, kde má vzniknout povedenější verze jeho ovocného salátu? Zvelebil si konečně svůj zanedbaný byt, který tak vyděsil soupeře i televizní diváky? Erika v to doufá… Snahu David měl, požádal svého podnájemníka, aby u něj vymaloval – ale pouhý den před natáčením! Jak tohle dopadne? To nemůže vyjít! Půjde v Davidově bytě vůbec stolovat? Bude se vařit, nebo uklízet?

Polepšil se David a už si konečně uklidil?

Co si ostatní z party myslí o jeho životním stylu, stravování a jaké rady mu dají do budoucna? Na dezert, pravý nefalšovaný vanilkový pudink v podání Milana, bude asi lepší vrátit se zpět k Erice. Co se ještě dozvíme při lámání chleba? A kdo vyhraje první nedělní repete? Sledujte Prostřeno! – Poslední večeře v neděli 26. června v 17.35 a všechno se dozvíte!

Novinka v podobě lámání chleba! Jak to dopadne, co se komu na kom nelíbilo?

Podívejte se, jak hosté reagovali na špínu u Davida.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.