Prostřeno! Stefany dorazí na poslední večeři jako Martin!

Stefany nepřišla - Prostřeno!

Ajťák Dominik (22) soupeře nadchne svým burgerem a Stefany dorazí na poslední večeři jako Martin.

Páteční hostitel Dominik je jen o dva roky starší než Libor a také nevaří u sebe doma. Svůj malý byt ale hostům předvede, podává tam úvodní drink, pak ale radši využije spřátelené bydlení, kde bude více místa. Stefany poprvé přijde na večeři za sebe – jako Martin, to je pro všechny velké překvapení. Hostitelova přítelkyně je veganka, a proto se často (a prý i rád) stravuje podobným způsobem, i když sám maso jí a může. A takové bude i poslední menu tohoto týdne. Vegetariánský (a opět dost rajčatový) je úvod menu. Dominik ale nejí jen sušená rajčata… Na předkrm je chutná křupavá bruschetta a následuje rajčatová polévka. Tolik rajčat jako tento týden Libor ještě určitě nesnědl! Avšak už si skoro zvykl…

Jak jíst burgery

Dlužno říct, že oba dva první chody jsou k jídlu, dokonce jsou prý výborné. Zlatým hřebem je ale až hlavní chod. Domácí burgery jsou z kvalitního hovězího masa a podávané ve vlastním pečivu s omáčkou a oblohou, sice bez hranolků, ale na ty si už během jídla nikdo ani nevzpomene. Burger je opravdu veliký, jí se sice trochu obtížně, ale je to prý mana nebeská. Na šťavnatém, karbanátku si pochutnají všichni. A Dominikovi se povede i sladká tečka. Je to opět čokoládový moučník brownies, který teď hodně frčí, i ten je vláčný a krásně čokoládový. Milovnice čokolády si přijdou na své.

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Dominikovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!