Prostřeno! Štěpánovo přiznání Terezii pěkně rozhodí!

Lubošovo přiznání - Prostřeno!

U Richarda (35) v podkroví se všichni dobře pomějí a hostitel si to rozhodně neulehčí.

Skladový operátor rád skládá papírové puzzle a modely a vyhraje si i ve čtvrtek ve své kuchyni v podkrovním kladenském bytě, kde žije s přítelkyní a kocourem. Bojuje se sporákem, který se rozbil, a musí improvizovat na zapůjčených ploténkách. Variace dortíků mu dá taky pěkně zabrat, protože si připravil pěkně náročný dezert a k tomu se ani nevykašle na úkol týdne, který také neodbyde. Během jeho večera vyplavou na povrch všelijaké podvůdky, jakých se v pondělí dopustil Štěpán, a holkám to docela zkazí náladu, hlavně Terka nevěří svým uším.

Nášup sladkostí

To Richard je naopak poctivka a žádnou bujonovou kostku v hloubi kredence snad ani neschovává. Čtvrteční předkrm je dost podobný tomu včerejšímu, jen v hezky naservírovaném zeleninovém salátu kuře nahradilo kachnu. Děvčata by mohla být spokojená s brokolicovým krémem, který je chutný, ale zároveň v něm není žádná chemie, jen smetana a domácí vývar. Hlavní chod – bůčková roláda s bramborovými špalíčky a se špenátem – je poměrně kalorická, ale také moc dobrá, hostiteli se nakonec všechno povede a hosté si pochutnají až k prasknutí. Richardova tuplovaná sladká tečka je i díky úkolu týdne naprosto bombastická. Během zábavy si o sobě Středočeši ještě leccos řeknou, Luboš si to zčásti vypije, ale dobrá nálada naštěstí převládá. A on to bere stejně celkem flegmaticky. Možná si dokonce myslí, že klidně vyhraje…

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Richardovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!