Seriály a filmy

16. srpna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Střepy všude! Michalovi z Prostřeno! se sabrage vymkne z rukou

Michal z Prostřeno! bude chtít své hosty oslnit. Sabrage se mu ale vymkne z rukou a střepy budou všude... Projeví se tento přešlap na celkovém bodování?

V úterý bude vařit Michal. Ten se pochlubí brokolicovou polévkou, do které dal SKUTR, neboli tyčový mixer. Hostům vadí košťál v polévce, taky barva. Michalova polévka je totiž hnědá! Přijde kvůli tomu o body?

Michal k přípravě prolévky použije SKUTR. Podívejte se:

Hostitel se také bude pokoušet o sabrage. A výsledek je víc než úsměvný. Střepy všude, víno nikde.

Michal chtěl oslnit. Střepy jsou všude, podívejte se:

Organizátor cateringu Michal bere soutěž jako výzvu. Michal žije se svou přítelkyní a spolubydlícím. Do budoucna plánují samostatné bydlení a založení rodiny. Pokud by se mu natáčení líbilo, tak by rád pokračoval v účinkování i v dalších pořadech. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na stěhování a případné zkulturnění nového bydlení nebo by jel na pořádnou dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví turnaj ve stolním tenisu. Je sám na sebe zvědavý, jak zvládne připravit jídlo pro cizí hosty a jak se s tím poperou jeho soupeři. V životě se řídí mottem: „Nikdy nelituj toho, co jsi udělal, protože jsi to v té době tak chtěl.“ A druhé motto je: „Bez obětí není vítězství.“ Vaření a gastronomie jsou jeho velkou zálibou. V práci skládá pro své klienty na různé akce menu, v karanténě se doma hodně rozvařil a od plotny se skoro nehnul.

Jeho menu je poměrně náročné, podaří se mu splnit vše tak, jak si předsevzal? Nebo dojde na nečekané komplikace? Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.