Seriály a filmy

19. listopadu 2019 19:00

Lucie Gretzová

Tak to je hnus! Hostitelka z Prostřeno! má plnou postel kočičích chlupů

Samoživitelka Anna (34) zvládne dvě dcery a utáhne i pěkný dům, což soupeřky obdivují.

Uprostřed týdne k sobě hosty domů pozve vyučená kadeřnice Anna, která nyní pracuje jako prodejkyně koupelen. I doma to má pěkné. V novém domě má spojený obývák s hezkou a účelnou kuchyní, kde bude svoji večeři připravovat. Anička chová dvě bílé britské kočičky, které miluje, přestože její gauč dostal už poněkud zabrat a chlupy jsou i v posteli. Ne všechno vyjde zcela pohodově – budou chloupky i na talíři, jak se bojí hostitelka?

Podívejte se, jak to vypadá u Aničky v posteli:

Anička vsadí na domácí českou kuchyni a její stůl je opět krásně prostřený. Jako na zámku. Úkol týdne, pečené ovoce, zajímavě naservíruje k paštice z krůtích a kachních jater. Domácí paštika s pečivem chutná dokonce i Tereze, která játra nemusí. Zato Michal se na předkrm po včerejšku moc netváří, Anička je na něj až moc upřímná a kritická. A strašně ho zajímá, jestli hostitelce nechybí v životě chlap.

Podívejte se na diskuzi o mužích:

Kvůli proměnlivému počasí se jde hned po předkrmu ven za celkem náročnou zábavou. Hostům aspoň slehne a Michal si chůzi na chůdách užije, to mu jde dobře. Pak na hosty čeká hovězí vývar s drobením, pro Míšu málo osolený a okořeněný, on to má rád ostřejší než holky. Hlavní „pečené kuřecí stehno trochu jinak“ je plněné fáší. Hostitelka stehna stáhla z kůže, obrané maso umixovala, ochutila a náplň vrátila zpět. „A protože jme ve Smetanově Litomyšli, smetana nesmí chybět,“ říká k receptu Anička. Je to už několik let, kdy se naposled s tímhle jídlem piplala, a trochu se bojí, zda bude mít úspěch. Třeba Tereza by si víc pochutnala na stehýnku klasicky upečeném. Už se ale trošku taktizuje, Soňa najde v roládě ořechovou skořápku, přesto jde však zatím o nejchutnější moučník týdne.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.