Takovou závist jste v Prostřeno! ještě neviděli

Právnička Sandra (31) je šikovná, pracovitá, jezdí na motorce a umí vařit. Taky má hezký dům – a to se neodpouští…

Poslední hostitelka by mohla být silná soupeřka; nestydí se, je sebevědomá a hlavně – její menu se liší! Obsahuje právě onu vysněnou kachničku, dokonce s červeným zelím a karlovarským knedlíkem. Vdaná a zatím bezdětná vystudovaná právnička pracuje jako asistentka soudce a s mužem žijí spokojeně v Oseku u Berouna v hezkém domě ve vintage stylu. Na zahradě mají takovou malou zoo s papoušky, skleníkem a pergolou. Sandru do pořadu přihlásil manžel, který předpokládá, že jeho žena se ve světě neztratí. Sledovat Sandru při vaření mu dává za pravdu, někdy míchá obouruč, jde jí to opravdu pěkně od ruky, radost pohledět.

Podívejte se, jak holky Sandře závidí:

Jenže holky to vidí jinak, myslí si, že se Sandra povyšuje. Když přijde na stůl lákavá paštika s domácím pečivem, Petra se v tom jen tak porýpá, ani dobrý mrkvový krém s vývarem jí moc nechutná. Vašek si myslí, že „Petra je člověk, který bude hledat chyby i na jídle šéfkuchaře s michelinskou hvězdou“. A směje se tomu nejen on, ale už i Romana. Je nakonec ta největší hráčka Petra? Ve finále půjde hodně o taktiku, ale též o závist, protože Sandřino bydlení i vaření je na úrovni.

Závist holek bije do očí, podívejte se na videu:

Kluci si to užijí při šmejdění v garáži, Pavel se dokonce rozpovídá při pohledu na motorky obou manželů. To holky se proti Sandře zase spojí, Romaně se zdá, že Vašek je z „dokonalé“ Sandry úplně paf. Tak nějak si po celkem pohodovém týdnu začali vadit skoro všichni. A přitom poslední večeře je chutná, oko si též se všemi těmi krutonky, bylinkami a zelenými natěmi přijde na své, kachnička se jen rozsýpá. Václav si libuje, že maso je konečně šťavnaté, podle Petry se ale před hostitelkou předvádí. Prostě jak finále graduje a poslední domácí medovník s kávičkou je jak od profesionálů, úměrně tomu přituhuje…

Podívejte se, jak u Sandry přituhuje:

V zahradním skleníku si hosté mohou v rámci zábavy zasadit kytičku od Sandry. Holkám chvíli trvá, než se k tomu rozhoupají, a Vašek je už snad nechce ani nikdy vidět.

Jak dopadne závěrečné bodování ve středních Čechách? Zvítězí dobré jídlo, závist, nebo taktika?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.