Seriály a filmy

20. prosince 2016 19:00

Prostřeno! Takový bordel jste ještě neviděli! Tam musí být snad i švábi!

Michael (27) není divákům neznámý. Jeho mobilní domek nevyhovuje a hosty už nechce nikdy v životě vidět!

Učitel v mateřské školce Michael se v pořadu objevil před několika měsíci, když vařila jeho manželka. Ta všechny šokovala tím, že celý týden stolovala s malým miminkem, které skoro nepřetržitě kojila. Michael tentokrát nechal děti doma a šel reprezentovat rodinu sám. Svoji večeři uvaří v mobilním domku, kam pozve i své hosty, těm se u něj ale hrubě nelíbí. Když jim hostitel oznámí, že na večeři se přesunou do jeho oblíbené kavárny, protože by na noc neměla manželka s dcerami kde hlavu složit, soupeři to přivítají s nadšením.

Michal naservíroval opravdové šneky!

Místo přípitku Michal doma nabídne písničku, s tím ale moc nepochodí. V kavárně pak přípitek bude, dokonce vaječný koňak, na který včera nedošlo. Ale i tam se na Michaelovu hlavu snese spousta kritiky. Hosté mají hlad a žízeň, při čekání na předkrm si všimnou, že dostali špinavé nádobí a dokonce skleničky s otiskem rtěnky. První chod je šok: pečení šneci! A tentokrát opravdoví! Je pravda, že k tradičním českým Vánocům šneci patří a Michaelovo záhladné menu je vlastně vánoční ze všech nejvíc. Světoběžnice Jana s tím nemá problém, ochutnají i ostatní? Krémová rybí polévka je dobrá, losos v šampaňském a limetce, doprovázený lehkým salátem, je bohužel studený. Atmosféra u stolu je napjatá a kritika taková, že Michael má chuť odejít. Na dětskou zábavu přijde profesionál, co umí kouzlit s bublinami. Moučník „sněhová kalamita“ se nepodává, protože už doma nastala kalamita – spadl na zem. Co bude místo sladké tečky? Dramatický závěr – pár ostrých slov od hostitele na vlastní obranu! Ten to pak ale schytá!

Rybí polévka byla studená

Michael je manžel Adély Šalamonové, která v Prostřeno! vařila nedávno a kojila přímo u večeře!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.