Seriály a filmy

20. prosince 2016 19:00

Prostřeno! Takový bordel jste ještě neviděli! Tam musí být snad i švábi!

Michael (27) není divákům neznámý. Jeho mobilní domek nevyhovuje a hosty už nechce nikdy v životě vidět!

Učitel v mateřské školce Michael se v pořadu objevil před několika měsíci, když vařila jeho manželka. Ta všechny šokovala tím, že celý týden stolovala s malým miminkem, které skoro nepřetržitě kojila. Michael tentokrát nechal děti doma a šel reprezentovat rodinu sám. Svoji večeři uvaří v mobilním domku, kam pozve i své hosty, těm se u něj ale hrubě nelíbí. Když jim hostitel oznámí, že na večeři se přesunou do jeho oblíbené kavárny, protože by na noc neměla manželka s dcerami kde hlavu složit, soupeři to přivítají s nadšením.

Michal naservíroval opravdové šneky!

Místo přípitku Michal doma nabídne písničku, s tím ale moc nepochodí. V kavárně pak přípitek bude, dokonce vaječný koňak, na který včera nedošlo. Ale i tam se na Michaelovu hlavu snese spousta kritiky. Hosté mají hlad a žízeň, při čekání na předkrm si všimnou, že dostali špinavé nádobí a dokonce skleničky s otiskem rtěnky. První chod je šok: pečení šneci! A tentokrát opravdoví! Je pravda, že k tradičním českým Vánocům šneci patří a Michaelovo záhladné menu je vlastně vánoční ze všech nejvíc. Světoběžnice Jana s tím nemá problém, ochutnají i ostatní? Krémová rybí polévka je dobrá, losos v šampaňském a limetce, doprovázený lehkým salátem, je bohužel studený. Atmosféra u stolu je napjatá a kritika taková, že Michael má chuť odejít. Na dětskou zábavu přijde profesionál, co umí kouzlit s bublinami. Moučník „sněhová kalamita“ se nepodává, protože už doma nastala kalamita – spadl na zem. Co bude místo sladké tečky? Dramatický závěr – pár ostrých slov od hostitele na vlastní obranu! Ten to pak ale schytá!

Rybí polévka byla studená

Michael je manžel Adély Šalamonové, která v Prostřeno! vařila nedávno a kojila přímo u večeře!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.