Taktik v Prostřeno! veřejně odhalen! Bude se stydět?

Páteční soutěžící, podnikatel Jan (28), si zopakuje recept tohoto týdne už potřetí. Maso na víně. Bude právě jeho zpracovaní potřetí servírovaného pokrmu stačit na výhru?

Honzu do soutěže přihlásila jeho sestra. A on má jasno, jak by naložil s výhrou. Faktem ovšem je, že v pátek se při hodnocení nejvíc taktizuje, navíc jeho menu se dost opakuje – ve smyslu toho, že vše, co mohlo být, už bylo vařeno. Jan je podle své rodiny skvělým kuchařem, zvládne ale přípravu pokrmů i pro cizí hosty? Podaří se Janovi to, co od pořadu očekával? Tedy získat nové a pozitivní zkušenosti s natáčením? Nebo bude odcházet zklamaný?

Podívejte se, jak bude taktik odhalen:

Přestože je považován za pohodáře a sám sebe tak popisuje také, můžou ho jeho hosté pořádně rozhodit. Navíc si pro ně přichystá cizokrajné menu a to nemusí být všem po chuti. Nebo naopak ano?

Podívejte se, jakou exotickou polévku Honza naservíruje:

Navíc pátek je vždy nevděčným dnem, kdy soutěžící mají pocit, že mají poslední šanci zvrátit svá předchozí hodnocení. Bude tomu tak i dnes? Jak naladěni pro páteční zúčtování dorazí hosté světoběžníka a sportovce Jana? Sledujte už v pátek!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.