Prostřeno! Taťána má předky až mezi Přemyslovci!

Po domáckém večeru u Petry se jde na boršč, kaviár a vodku k Taťáně (38), u které to vypadá jako v obrazové galerii.

Sympatická a rozvedená Taťána má hodně pohnutou rodinnou historii. Je to Ruska se šlechtickými kořeny, která vyrostla a studovala na Ukrajině, ale už dvacet let žije se svým synem v Praze. A podle stromu života, který si nechala vyrobit, má předky dokonce až mezi Přemyslovci.

Podívejte se na pohromu s mixérem:

Druhá hostitelka má vysokoškolské vzdělání a nyní podniká v realitách. Taťána sestavila menu, kde kombinuje vlastní, tradiční i moderní kuchyni. A protože úkolem týdne je tuňák a sama má v menu kaviár a divokého lososa, najdeme na jejím jídelníčku hodně rybích chutí. Na úvod dostanou soupeři dva bohaté saláty a k tomu jednohubky s pravým kaviárem, ten ale nemusí každý. Pro Petru nebo třeba milovníka tradičních chutí Rudolfa je kaviár moc slaný a vybranou pochoutku neocení.

Kupovaná omáčka

Následuje boršč, který mívá mnoho podob, ten u Táni je z vepřového masa, hlávky bílého zelí a samozřejmě červené řepy. Hostitelka říká, že boršč, to je taková ukrajinská viagra, protože když umí žena dobře uvařit tradiční polévku, má muže v kapse. A k boršči se prý hodí pořádný stakan vychlazené vodky – tu otevře someliér Honza. Kdyby Taťána nepokazila bramborovou kaši, ve které zůstaly hrudky, její „divoký norský losos s citronovou omáčkou“ by byl dokonalý. Citronová omáčka je kupovaná, to si ale paní domu nechá jako „rodinné tajemství“ pro sebe a spiklenecky to zatím prozradí jen na kameru. Táňa si naplánovala aktivní zábavu, na kterou si pozvala kamarádky-krajanky. Strhne hudba, tanec i zpěv ostatní? Díky zábavě se středočeská parta zase o kus sblíží. Neplánovanou zábavou je pak příprava „sladkého překvapení“. Zdivočelý mixér rozmetá šlehačku po celé lince, dost ho ulpí i na hostitelčiných šatech, takže do plněných košíčků pro hosty už vanilkového krému moc nezbyde… Sladká tečka je propadák.

Dívejte se v úterý 20. 2. v 17.50 na Primě a hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.