Seriály a filmy

23. ledna 2022 05:40

Aneta Gretzová

Tento týden v Prostřeno! bude plný humoru a italské kuchyně. Co dalšího účastníci chystají?

Prostřeno! XXV (11) - upoutávka

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. K plotnám všech tvarů a velikostí se tentokrát postaví ti, kdo v Pardubickém kraji chtějí ukázat, že mají na vítězství. Sestava bude poměrně vyrovnaná, jen muži budou v mírné přesile – tři ku dvěma ženám.

Kdo nakonec zvítězí? Muži, nebo ženy? A Jak si poradí s na první pohled lehkým úkolem týdne, kterým je příprava tradiční bábovky? Jak ji zakomponovat do menu, aby nikdo nepoznal, že tam původně nepatří?

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Doktorand Jan (27) je svobodný a život si zatím užívá

Žije s nejlepší kamarádkou a její přítelkyní v pronajatém bytě. Na pořad Prostřeno! se díval od samého začátku a vždy si to chtěl vyzkoušet na vlastní kůži. Velmi ho zajímá rozdíl mezi sociální realitou a reality show. Účast v soutěži bere jako zábavu. Pokud by vyhrál, koupil by si postel do svého pokoje a zbytek by použil na běžné výdaje. Povede se mu svým menu s vtipem zaujmout hosty a kolik bodů mu po zásluze nadělí? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Personální manažerka Pavlína (31) žije s hudebníkem

S ním se poznala v práci a zamilovali se do sebe. Hodně svého času tráví v zaměstnání, které je pro ni zároveň i koníčkem. Po práci společně s přítelem chodí na procházky, hrají společenské hry nebo se scházejí s přáteli u dobrého jídla. Do pořadu Pavlínu přihlásil práě její partner, protože je podle něj dobrá kuchařka. Pokud by vyhrála, pozvala by ostatní soutěžící na dobrou večeři a dále by jela s přítelem na výlet do Barcelony. Jako zábavu si pro své hosty připraví soutěžní hru – ve dvojicích budou hosté hádat dle indicií města a umísťovat jejich polohu na slepou mapu. Kolik Pavlíně za její snahu hosté nadělí bodů? Sledujte už v úterý!

Středa: Podnikatel Adam (29) přijal výzvu kamaráda, který jej přihlásil

Zatím neví, jak by s případnou výhrou naložil. Tato jídla si vybral, protože jsou snadná na přípravu a snad budou i dobrá. Jako zábava bude potisk trička. Adam rád hraje tenis, jezdí na kole a schází se s přáteli. Baví ho sledování filmové série Pán prstenů. Vaření má rád a baví ho to. Nerad umývá nádobí. Nemá žádná velká očekávání, svou účast vnímá jako legraci a nebere ji moc vážně. Jak jeho snahy v kuchyni ohodnotí hosté? Dívejte se už ve středu.

Čtvrtek: Student Ondřej (17) se chce stát kuchařem

Zatím pracoval jen v rámci praxe. Žije s mámou a třemi bratry v rodinném domě v Lanškrouně. Do školy dojíždí každý den vlakem do Pardubic. Do pořadu se přihlásil sám, aby si vyzkoušel něco nového, získal nové zážitky a ochutnal nové chutě. Pokud by vyhrál, peníze by si uložil. Zaujme svým klasickým menu a zvládne ještě připravit úkol týdne? Dozvíte se už ve čtvrtek.

Pátek: Katarina (22) je vysloveně rodinný typ

Nyní je na mateřské dovolené s dcerou, které je 1,5 roku. Má přítele, žijí hned vedle jeho rodičů a Katariny rodina je také blízko. Do pořadu se přihlásila, aby měla možnost poprat se s výzvou dobře uvařit a být dobrá hostitelka. Pokud by vyhrála, peníze by investovala do domácnosti a dceři by udělala nový dětský pokoj. Vařit bude jídla, která mají doma rádi. Ovšem bude to stačit? Sledujte už v pátek, co jste během týdne nepostřehli.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Premiérové díly startují 10. ledna.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.