Seriály a filmy

23. ledna 2022 05:40

Aneta Gretzová

Tento týden v Prostřeno! bude plný humoru a italské kuchyně. Co dalšího účastníci chystají?

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. K plotnám všech tvarů a velikostí se tentokrát postaví ti, kdo v Pardubickém kraji chtějí ukázat, že mají na vítězství. Sestava bude poměrně vyrovnaná, jen muži budou v mírné přesile – tři ku dvěma ženám.

Kdo nakonec zvítězí? Muži, nebo ženy? A Jak si poradí s na první pohled lehkým úkolem týdne, kterým je příprava tradiční bábovky? Jak ji zakomponovat do menu, aby nikdo nepoznal, že tam původně nepatří?

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Doktorand Jan (27) je svobodný a život si zatím užívá

Žije s nejlepší kamarádkou a její přítelkyní v pronajatém bytě. Na pořad Prostřeno! se díval od samého začátku a vždy si to chtěl vyzkoušet na vlastní kůži. Velmi ho zajímá rozdíl mezi sociální realitou a reality show. Účast v soutěži bere jako zábavu. Pokud by vyhrál, koupil by si postel do svého pokoje a zbytek by použil na běžné výdaje. Povede se mu svým menu s vtipem zaujmout hosty a kolik bodů mu po zásluze nadělí? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Personální manažerka Pavlína (31) žije s hudebníkem

S ním se poznala v práci a zamilovali se do sebe. Hodně svého času tráví v zaměstnání, které je pro ni zároveň i koníčkem. Po práci společně s přítelem chodí na procházky, hrají společenské hry nebo se scházejí s přáteli u dobrého jídla. Do pořadu Pavlínu přihlásil práě její partner, protože je podle něj dobrá kuchařka. Pokud by vyhrála, pozvala by ostatní soutěžící na dobrou večeři a dále by jela s přítelem na výlet do Barcelony. Jako zábavu si pro své hosty připraví soutěžní hru – ve dvojicích budou hosté hádat dle indicií města a umísťovat jejich polohu na slepou mapu. Kolik Pavlíně za její snahu hosté nadělí bodů? Sledujte už v úterý!

Středa: Podnikatel Adam (29) přijal výzvu kamaráda, který jej přihlásil

Zatím neví, jak by s případnou výhrou naložil. Tato jídla si vybral, protože jsou snadná na přípravu a snad budou i dobrá. Jako zábava bude potisk trička. Adam rád hraje tenis, jezdí na kole a schází se s přáteli. Baví ho sledování filmové série Pán prstenů. Vaření má rád a baví ho to. Nerad umývá nádobí. Nemá žádná velká očekávání, svou účast vnímá jako legraci a nebere ji moc vážně. Jak jeho snahy v kuchyni ohodnotí hosté? Dívejte se už ve středu.

Čtvrtek: Student Ondřej (17) se chce stát kuchařem

Zatím pracoval jen v rámci praxe. Žije s mámou a třemi bratry v rodinném domě v Lanškrouně. Do školy dojíždí každý den vlakem do Pardubic. Do pořadu se přihlásil sám, aby si vyzkoušel něco nového, získal nové zážitky a ochutnal nové chutě. Pokud by vyhrál, peníze by si uložil. Zaujme svým klasickým menu a zvládne ještě připravit úkol týdne? Dozvíte se už ve čtvrtek.

Pátek: Katarina (22) je vysloveně rodinný typ

Nyní je na mateřské dovolené s dcerou, které je 1,5 roku. Má přítele, žijí hned vedle jeho rodičů a Katariny rodina je také blízko. Do pořadu se přihlásila, aby měla možnost poprat se s výzvou dobře uvařit a být dobrá hostitelka. Pokud by vyhrála, peníze by investovala do domácnosti a dceři by udělala nový dětský pokoj. Vařit bude jídla, která mají doma rádi. Ovšem bude to stačit? Sledujte už v pátek, co jste během týdne nepostřehli.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Premiérové díly startují 10. ledna.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.