Seriály a filmy

23. listopadu 2016 19:00

Prostřeno! Teprve šestnáctiletá studentka upeče domácí bagetky, Honza jí nevěří!

Benjmínek týdne, studentka Barbora (16), uvaří v kuchyni rodinného domu. Činí se, ale kritice neujde.

Ve čtvrtek se k plotně postaví benjamínek týdne Barbora. Teprve šestnáctiletá středoškolská studentka oboru bezpečnostní právo si troufne na moderní a celkem složité menu. Bude zapečená bagetka se sýrem a šunkou, hovězí vývar s knedlíčky a nudlemi, pečený pstruh se šťouchaným bramborem a palačinky. A všichni jsou k jejímu výkonu vzhledem k věku shovívaví. Až na Honzu… Ten na čtvrteční večeři dorazí s hodně kritickou náladou a Barboře nic nedaruje. Hlavně její hlavní chod se mu nelíbí.

Domácí bagetky

Vyčte jí, proč ze pstruha vyndala oči, pochybuje nad čerstvostí ryby a má celou řadu dalších výhrad. Bude to Báře hodně líto? Jak moc ji to rozhodí? A Honza v kuchyni zase pomáhá… Je to spíš taktika, nebo pomoc? Když se Bára zdrží s přípravou šlehačky, hbitě jí předvede, jak by se to mělo dělat. Je to prostě trenér mládeže. Ale nejmladší hostitelka je z toho všeho poněkud zaražená. Na zábavu vezme soupeře ven: hosty čeká ukázka jízdy a práce s koňmi, Bářin koníček.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.