Seriály a filmy

23. listopadu 2016 19:00

Prostřeno! Teprve šestnáctiletá studentka upeče domácí bagetky, Honza jí nevěří!

Benjmínek týdne, studentka Barbora (16), uvaří v kuchyni rodinného domu. Činí se, ale kritice neujde.

Ve čtvrtek se k plotně postaví benjamínek týdne Barbora. Teprve šestnáctiletá středoškolská studentka oboru bezpečnostní právo si troufne na moderní a celkem složité menu. Bude zapečená bagetka se sýrem a šunkou, hovězí vývar s knedlíčky a nudlemi, pečený pstruh se šťouchaným bramborem a palačinky. A všichni jsou k jejímu výkonu vzhledem k věku shovívaví. Až na Honzu… Ten na čtvrteční večeři dorazí s hodně kritickou náladou a Barboře nic nedaruje. Hlavně její hlavní chod se mu nelíbí.

Domácí bagetky

Vyčte jí, proč ze pstruha vyndala oči, pochybuje nad čerstvostí ryby a má celou řadu dalších výhrad. Bude to Báře hodně líto? Jak moc ji to rozhodí? A Honza v kuchyni zase pomáhá… Je to spíš taktika, nebo pomoc? Když se Bára zdrží s přípravou šlehačky, hbitě jí předvede, jak by se to mělo dělat. Je to prostě trenér mládeže. Ale nejmladší hostitelka je z toho všeho poněkud zaražená. Na zábavu vezme soupeře ven: hosty čeká ukázka jízdy a práce s koňmi, Bářin koníček.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.