Tereza z Prostřeno! ještě ani neoslavila osmnáctiny

Tereza (17), krásná studentka hotelovky, má podobné menu tomu včerejšímu, u koho si soupeři více pochutnají?

Jako druhá v pořadí se v Jihočeském kraji předvede nejmladší hostitelka, studentka střední hotelové školy. Tereza bydlí v rodinném domě ve Strakonicích a je to velká fešanda. Je i vysoká, takže by z ní klidně mohla být modelka, ale Tereza zjistila, že by ji něco takového nebavilo, mnohem raději sportuje, konkrétně miluje basketbal. A je v něm dobrá… Po maturitě by ráda vyrazila na zkušenou do světa za velkou louži, ale v kuchyni se také umí otáčet. Klidně si troufne i na povedený domácí chleba nebo zvládne kynutý úkol týdne.

Podívejte se, jak vypadá Terčin pokojík:

Jako první chod bude opět paštika, která je prý stejně dobře ochucená jako ta včerejší. Tereze se podaří i dýňový krém s krutony, který je zaručeně bio, protože hodně surovin pochází ze zahrádky domu, kde hostitelka s rodinou žije. Pro paní Martinu je ale druhý chod moc pálivý, to ale bude vůbec její častá výtka a stížnost. Kuřecí roládu Terka radši zabalí ještě jednou, aby jí nevytekla mozzarella, kterou je roláda v italském stylu plněná, a pro jistotu ji upeče ve vodní lázni. Hlavní chod doprovodí šťouchané brambory s cibulkou.

Podívejte se, na co Terezka zapomněla:

K porovnání se hodí i druhá čokoládová pěna jihočeského týdne, Terezina je s malinovým přelivem a většině spolustolovníků chutná víc než ta včerejší od Martiny. Trošku divoká je zábava – Terezčina maminka je abstraktní malířka a inspirovala malování v téměř fauvistickém duchu. Ledy se pomalu, ale jistě začnou uvolňovat. Patrik se trochu předvádí a oběma dlouhovláskám lichotí a snaží se u stolu flirtovat.

Podívejte se, jak Terezka lehce bojovala s roládou:

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.